RTA studenti un absolventi aicināti piedalīties programmā „Jauno uzņēmēju apmācība Kembridžā”

Pirmdiena, 7. oktobris, 2019
Jaunieši, kuri vēlas gūt starptautisku pieredzi no iedvesmojošiem vieslektoriem, apmeklēt Kembridžas biznesa inovāciju centrus un apgūt uzņēmējdarbību no daudzveidīgām perspektīvām, aicināti piedalīties programmā „Jauno uzņēmēju apmācība Kembridžā”.

Programmas mērķi ir iedrošināt tās dalībniekus pievērsties uzņēmējdarbībai ar starptautisku vērienu, veidot izpratni par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības kultūru un paaugstināt jauno uzņēmēju konkurētspēju. Piesakoties programmai individuāli vai ar komandu, dalībniekiem būs dota iespēja attīstīt savu biznesa ideju pieredzējušu mentoru un lektoru vadībā.

Programma norisināsies divās kārtās: pirmā daļa no 19. oktobra līdz 30.novembrim Rīgā un otrā daļa –  janvāra pēdējā nedēļā Kembridžā, Lielbritānijā. Rīgas kārtas noslēguma biznesa ideju prezentēšanas pasākumā “Lāča miga” 25 labākie dalībnieki iegūs ceļa zīmi uz programmas otro kārtu, līdzfinansējumu ceļa izdevumu segšanai un apmaksātas naktsmītnes.

„Aizvadītā nedēļa Kembridžā bija viena no fantastiskākajām manā mūžā!” dalās programmas absolvente Līva Beķere. „Man bija sajūta, it kā zobratiņi galvā grieztos reizes trīs ātrāk, un jaunas idejas nemitīgi nāca prātā. Katrs nākamais lektors likās vēl iedvesmojošāks par iepriekšējo. Ieguvu ļoti vērtīgus kontaktus ar Kembridžas uzņēmējiem brīvā gaisotnē, un programmas noslēguma vakariņas vēsturiskajā Kembridžas universitātē paliks spilgtā atmiņā vēl ilgi.”

Vairāk informācijas par programmu un elektroniska pieteikšanās līdz 15.oktobrim iespējama šeit.

Programmā var piedalīties ikviens pilngadīgs Latvijas iedzīvotājs. Vecuma ierobežojuma nav.

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.