Lielbritānijas vēstnieka Latvijā Kīta Šanona vizīte RTA

Piektdiena, 27. septembris, 2019
27. septembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju (RTA) apmeklēja Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Kīts Šanons (Keith Shannon).

Tikšanās laikā ar RTA rektori profesori Ivetu Mietuli un administrācijas pārstāvjiem tika sniegts ieskats RTA struktūrā, darbībā, sasniegumos  un nākotnes redzējumā, kā arī tika apspriesta līdzšinējā RTA sadarbība ar Lielbritānijas augstākās izglītības iestādēm. I. Mietule norādīja, ka vizīte ir svarīga turpmākās sadarbības plānošanā un attīstībā, jo RTA jau ir iestrādnes ar Lielbritānijas augstākās izglītības iestādēm un akadēmijas studenti izmanto iespēju studēt kādā no šīs valsts universitātēm.

Vizītes noslēgumā K. Šanons apskatīja RTA Inženieru fakultātes laboratorijas un augstu novērtēja akadēmijas personāla un studentu sasniegumus un ieguldījumu studiju, zinātnes attīstībā un sadarbībā ar uzņēmējiem, kā arī izteica cerību par veiksmīgu RTA un Lielbritānijas universitāšu sadarbību nākotnē.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

 

M.Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.