Atbalsti RTA studenti Evitu Strodi konkursā „Miss Dimanta foto 2019”

Otrdiena, 17. Septembris
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) studē daudz talantīgu jauniešu, kuri atrod laiku ne tikai studijām, bet arī dažādām aktivitātēm, kas piepilda viņu dzīvi ar jaunu pieredzi un zināšanām. RTA studente Evita Strode, kura dzīvo Kārsavā, studē interjera dizainu 3. kursā un ir iesaistījusies aizraujošā avantūrā – viņa šobrīd ir konkursa „Miss Dimanta foto 2019” dalībniece. Sazinājos ar Evitu, lai noskaidrotu ko vairāk par viņas dalību šajā konkursā.

Gūst nozīmīgu pieredzi

Piedaloties konkursā „Mis un Misters Rēzekne 2018” Evita guva nozīmīgu pieredzi, kas tagad noder, arī piedaloties tādā konkursā kā „Miss Dimanta foto 2019”.

Kā stāsta Evita, tad „šis konkurss ir balstīts uz dažādiem vides un ekoloģijas jautājumiem, tāpēc pieteicos dalībai tajā. Manuprāt, mūsdienās vides un ekoloģijas jautājumi ir ļoti aktuāli. Arī es savu brīvo laiku bieži pavadu pie dabas, cenšos šķirot atkritumus un pievēršu uzmanību tam, kādu produktu iepakojumu izmantoju ikdienā”.

Dalība konkursā Evitai ir sniegusi jaunu pieredzi. „7. septembrī devos talkā uz Jūrmalu – Ķemeriem. Šī pasākuma laikā esmu guvusi patiesi labu pieredzi, ne tikai piedaloties talkā, bet arī gūstot zināšanas no Pasaules Dabas fonda un „Miss Scuba Latvia 2017”. Konkursa „Miss Scuba Latvia 2018” uzvarētājas Magda un Indra dalījās ar derīgu un interesantu informāciju par vides jautājumiem.  Līdz šim esmu talkojusi tikai Latgalē, savā Kārsavas novadā, tāpēc šis pasākums kardināli pamainīja manu ierasto dzīves skatījumu un lika saprast to, ka šādi tematiski pasākumi var izvērsties ļoti interesanti un būt noderīgi arī neierastā vidē un veidā, ar izvirzītiem mērķiem jaunu zināšanu apguvei, vienlaicīgi paplašinot  draugu un paziņu loku. Esmu pateicīga par šo iespēju organizatoriem, kā arī visām mums – „Miss Dimanta foto 2019” dalībniecēm, kas ar kopābūšanu padarīja šo dienu  krāsaināku, vērtīgāku un pieredzes bagātāku,” saka aktīvā jauniete.

Iespēja iegūt Interneta simpātijas balvu

Evita ir neatlaidīga jauniete, kuras dzīves moto ir „septiņas reizes krīti un astoņas reizes celies”, jo, kā viņa uzsver, tad „ikviens varam kļūdīties, ikvienam var kaut kas nepadoties, bet, ja mēs neatlaidīgi tieksimies pretī saviem mērķiem, tad mums izdosies, pietiks spēka, veiksmes un izturības. Vajag tikai vienmēr tiekties uz izaugsmi”.

„Esmu pateicīga par to, ka man apkārt ir tik daudz atbalstītāju. Vēlos teikt lielu paldies visiem, kas ir veltījuši nedaudz sava laika un uzmanības, lai nobalsotu par mani. Kā jau iepriekš minēju, tas nav parasts konkurss,  šis pasākums  virzīts uz vides un ekoloģijas jautājumiem, to sakārtotību un ieviešanu ikdienā. Tāpēc, ja jūs vēlaties redzēt mani šajā konkursā kā uzvarētāju, tad ir jāpieliek pavisam maza daļiņa no sava laika un jānobalso par mani,” saka Evita.

Līdz 20. septembra plkst. 12.00 notiek skatītāju balsojums, lai noteiktu „Miss Dimanta foto 2019” Interneta simpātiju balvas ieguvēju. Ja vēlies atbalstīt Evitu Strodi, tad nobalso par viņu „Miss Dimanta foto” Facebook lapā: https://www.facebook.com/814917548531779/posts/2642916545731861/

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

Santas Savisko-Jēkabsones fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu