Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas akadēmiskā personāla stiprināšana

Piektdiena, 6. septembris, 2019
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas akadēmiskā personāla stiprināšana studiju virzienos “Mehānika un metālapstrāde, siltumenerģētika, siltumtehnika un mašīnzinības” un “Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība.” Projekta numurs: 8.2.2.0/18/A/016

Jaunais studiju gads ir ne tikai studentiem jaunu zināšanu un pieredzes uzkrāšanas laiks, bet arī mācībspēkiem kompetenču pilnveidošanas laiks. 2019. gada septembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA)  33 mācībspēki, uzsāka mācības.   

RTA projektā „Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas akadēmiskā personāla stiprināšana studiju virzienos “Mehānika un metālapstrāde, siltumenerģētika, siltumtehnika un mašīnzinības” un “Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība” iesaistītie  mācībspēki  pilnveidos digitālās un profesionālās angļu valodas prasmes, attīstīs līderības un sadarbības  kompetences,  ir plānots integrēti apgūt angļu valodas kursa saturu, izmantojot dažādus digitālos rīkus, tiešsaistes platformas u.tml., kā arī tiks izmantotas mācību formas, kas veicinās līderības un sadarbības prasmju attīstību  (problēmsituācijas, iniciatīva, kopīgas rīcības plānošana u.tml.).

 Mācības notiek  mazās  grupās (4-12 cilvēki)  divas reizes nedēļā, atbilstoši iepriekš noteiktajam angļu valodas zināšanu līmenim. Process rit digitālajā vidē, kurā speciāli šim mērķim ir izveidota mācību platforma. 

Projekta vadītājas asistente  Mārīte Mežāre

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.