Ķīniešu valodas kursi Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā

Pirmdiena, 2. septembris, 2019
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Mūžizglītības centrs piedāvā visiem interesentiem ķīniešu valodas un kultūras kursus RTA Konfūcija klasē.

Kursiem jāpiesakās līdz 20. septembrim, aizpildot pieteikuma veidlapu RTA tīmekļa vietnē.

Ķīniešu valodu Rēzeknē var apgūt jau vairākus gadus, bet Konfūcija klasei šis jau ir ceturtais mācību gads. Nodarbības notiek grupās gan klausītājiem bez priekšzināšanām, gan tiem, kuri jau ir mācījušies šo valodu. Nodarbības vadīs brīvprātīgā ķīniešu valodas skolotāja no Ķīnas Sjao Jicjiņ (Xiao Yiqin). Papildus nodarbībām RTA Konfūcija klase piedāvā arī dažādus pasākumus padziļinātai ķīniešu kultūras un tradīciju izpētei.

Apmācību ilgums ir trīs mēneši (oktobris – decembris). Nodarbības notiks darba dienu vakaros, divas reizes nedēļā RTA Konfūcija klasē (Atbrīvošanas alejā 90), nodarbības ilgums ir 1,5 h (divas akadēmiskās stundas). Nodarbību laiki tiks saskaņoti atbilstoši klausītāju vēlmēm un iespējām.

Dalības maksa: RTA studentiem, darbiniekiem un ATV skolēniem dalība ir bez maksas; RtA Absolventu asociācijas biedriem un skolēniem – EUR 20,00 mēnesī, citiem interesentiem – EUR 35,00 mēnesī, senioriem (virs 65 g.) – EUR 31,50 mēnesī.

Pēc kursu beigšanas klausītāji saņem RTA Mūžizglītības centra apliecības, kā arī varēs turpināt apgūt ķīniešu valodu augstākā līmenī.

Informācija: Margarita Graičonoka, e-pasts: margarita.graiconoka@rta.lv vai Atbrīvošanas alejā 115, 116. kab.

Margarita Graičonoka,

RTA MIC starptautiskās mūžizglītības un tālmācības projektu koordinatore

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.