RTA pārstāvji Erasmus+ programmas ietvaros apmeklē Bulgāriju

Ceturtdiena, 25. Jūlijs
Laika posmā no 26. līdz 28. jūnijam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Ekonomikas un pārvaldības fakultātes lektores Aija Čerpinska un Jeļena Volkova apmeklēja Bourgas Prof.Assen Zlatarov University Bulgārijā.

Vizītes laikā RTA mācībspēki tikās ar kolēģiem ārzemju augstskolā, aplūkoja  studiju vidi, uzzināja vairāk par studiju virzieniem un starptautisko sadarbību. Tika docētas lekcijas par dokumentu pārvaldības, apdrošināšanas un ekonomikas jautājumiem, izvērtēts kopīgais  un atšķirīgais Latvijā un Bulgārijā. Bourgas Prof.Assen Zlatarov University studenti tika informēti arī par iespējām studēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Ekonomikas un pārvaldības fakultātē programmas Erasmus+ ietvaros. Prof.Assen Zlatarov Universuty mācībspēki atzinīgi novērtēja to RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studentu, kuri  Erasmus+ programmas ietvaros studēja Rēzeknē,  profesionālās prasmes, kompetences un aktīvu līdzdalību studiju procesā. 

Kā norāda lektore Aija Čerpinska,  brauciena laikā tika iegūta vērtīga  pieredze darbā ar ārzemju studentiem. Diskusiju laikā nostiprināta sadarbība starp abām augstākās izglītības institūcijām,  šīs vizītes  laikā izvērtētas ilgtermiņa sadarbības iespējas  nākotnē, akcentējot arī   iespēju  sadarbībai pētniecības jomā.  

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu