RTA notika 12. starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Vide. Tehnoloģija. Resursi”

Ceturtdiena, 27. jūnijs, 2019
No 20. līdz 21. jūnijam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Inženieru fakultātē norisinājās 12. Starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Vide. Tehnoloģija. Resursi”.

Konferences mērķis – nodrošināt iespēju pētniekiem dalīties zināšanās un idejās jaunākajās tendencēs šādās disciplīnās: vide un resursi, informācijas tehnoloģijas, inženierzinātnes un ražošanas tehnoloģijas un inženierzinātņu izglītība utt.

Konferences atklāšanā piedalījās RTA rektore, profesore Iveta Mietule, Inženieru fakultātes dekāne Ērika Teirumnieka, zemkopības ministrs Kaspars Gerhards. Programmas ietvaros tika apmeklēta RTA pārdošanas laboratorija – SalesLabs un z/s „Kotiņi”.

Dalībnieku skaits šogad bija vērā ņemams – 173 zinātnieki no 14 dažādām valstīm. Pētnieki dalījās savos atklājumos par visdažādākajām tēmām: zaļās būvniecības profesionālo prasmju uzlabošana, informācijas tehnoloģijas, vide un resursi, ražošanas tehnoloģijas, notika arī paneļdiskusija “Ezera mālu izmantošanas novērtējums kosmētikā, medicīnā un citās nozarēs”.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

M. Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.