RTA pārstāvji piedalījās konferencē „Rīgas aviācijas forums 2019”

Pirmdiena, 17. jūnijs, 2019
13. jūnijā Rīgā notika konference „Rīgas aviācijas forums 2019”, kurā piedalīties un sniegt savu redzējumu par iespējām nozares attīstīšanai un aktualitātēm tika aicināti gan Latvijas, gan Eiropas līmeņa nozares pārstāvji. Konferencē piedalījās arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) pārstāvji.

Rīgas aviācijas forumu apmeklēja ar nozari saistīto uzņēmumu vadītāji, vadošie eksperti un konsultanti, kā arī citi aviācijas profesionāļi. RTA šajā pasākumā pārstāvēja RTA Inženieru fakultātes dekāne Ērika Teirumnieka, RTA profesors Andris Martinovs un RTA Inženieru fakultātes laborants Kārlis Pīgožnis, kuri akadēmijas stendā demonstrēja dronus un stāstīja par studijām iespējām RTA.

Jāuzsver, ka 2018. gadā rīkotais starptautiskais Rīgas Aviācijas forums iezīmēja esošo situāciju aviācijas nozarē Latvijā, ļaujot pieņemt turpmākos soļus par attīstību tālāk. Tika parakstīts aviācijas nozares uzņēmumus pārstāvošās Latvijas Aviācijas asociācijas un Satiksmes ministrijas sadarbības memorands. Aviācijas nozarei Latvijā ir būtiska nozīme valsts ilgtspējīgas attīstības veicināšanai.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.