RA/VRK komanda aizvada spēli pret RTU komandu

Pirmdiena, 9. novembris
2. novembrī Valsts robežsardzes koledžas (VRK) sporta mācību centrā, Rēzeknē, Studentu Basketbola līgas ietvaros notika Rēzeknes Augstskolas/Valsts robežsardzes koledžas (RA/VRK) komandas spēle pret Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komandu. RA/VRK piedzīvoja zaudējumu līdzvērtīgā cīņā ar rezultātu 82:85. Rezultatīvākais mūsu komandā ar 27 gūtiem punktiem bija Arvis Malta.

Viedokļos par spēli dalījās komandas galvenais treneris Aivars Kaupužs un spēlētāji Renārs Bulduris un Edgars Unzuls.

Aivars Kaupužs: „Spēle bija ļoti interesanta. Mūsu zēni tiešām parādīja ļoti labu sniegumu līdzvērtīgā spēlē ar RTU, diemžēl nācās piedzīvot zaudējumu ar trīs punktu starpību 85:82. Bija pilnas skatītāju tribīnes. Spēles gaitā parādījās nogurums, jo mūsu komandas sastāvs nav tik plaši pārstāvēts, līdz ar to pēdējā ceturtdaļā mazliet pietrūka spēka, lai noturētu pārsvaru, kas tika iegūts pirmajās ceturtdaļās. Rezultatīvi nospēlēja Renārs Bulduris un Arvis Malta. Jāatzīmē, ka arī ļoti veikls spēlētājs bija pārstāvis no Valsts robežsardzes koledžas – Valentīns Gurjaņčiks, kurš, neskatoties uz savu nelielo augumu, spēja rezultatīvi nospēlēt vairākās epizodēs. Nākamā spēle paredzēta 9.novembrī izbraukumā pret Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), kura būs ļoti svarīga un atbildīga spēle. Ceru uz mūsu komandas panākumu.”

Edgars Unzuls: „Tā kā mūsu komanda ir tikai nesen izveidota, mums pietrūka pieredzes noturēt uzvaru pār samērā spēcīgu pretinieku. Komanda nelieliem soļiem attīstās, sezonas gaitā mēģināsim tikt galā ar spēles kļūdām un neskaidrībām, kas valda laukumā. Taču kopumā spēle nospēlēta diezgan prestiži. Daži spēlētāji parādīja labu sniegumu, dažiem gāja sliktāk, kā nekā darbs, skola un treniņi dara savu, nevienu nevar vainot. Turpmāk centīsimies vairāk un izcīnīsim uzvaras.”

Renārs Bulduris: „Teiksim tā, ka spēle bija mūsu un tāds zaudējums ir ļoti sāpīgs. Vairākas reizes izrāvāmies ar +10 vadībā, bet diemžēl pieredzes trūkuma dēļ, kā arī fiziskās sagatavotības dēļ nespējām noturēt pārsvaru, bet mēs esam tīrākie spartakieši un noteikti vinnēsim viņus, kad tiksimies vēlreiz. Sezona ir gara, un daudziem puišiem tas ir pirmais uznāciens uz tāda spoža sporta podiuma, tāpēc jākrāj pieredze un noteikti vēl sagādāsim pārsteigumus. Kopumā esmu apmierināts ar puišu sniegumu. Protams, bija kļūdas un brīvi metieni, kuri aizvērtām acīm jārealizē, bet tas ir sports, kas ir neprognozējams, līdz ar to tas arī ir tik interesants. Liels paldies arī skatītājiem, kuri tiešām jau otro reizi aizpilda tribīnes uz 100%. Runājot par sevi, esmu paškritisks un neesmu pilnībā apmierināts. Ir iestājies pagurums, jo piedalos vairākās komandās un pēdējās 14 dienās man bija 10 spēles, līdz ar to vairs nevarēju rādīt to kvalitāti, ko esmu radis, bet tagad aktīvi cenšos rehabilitēt ķermeni un gatavojos nākošajām spēlēm!”

Veiksmi mūsu komandai un turpinām atbalstīt savējos!

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu