Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju absolvēs septiņi ārzemju studenti

Ceturtdiena, 20. jūnijs, 2019
Jūnijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju (RTA) absolvēs 257 jaunie speciālisti. Viņu vidū ir 7 studenti no ārzemēm – Polijas, Uzbekistānas un Indijas.

Trīs ārzemju studenti absolvēs RTA profesionālā bakalaura studiju programmu „Uzņēmējdarbība” (specializācija „Tūrisma uzņēmuma vadītājs”), viens – akadēmiskā maģistra studiju programmu  „Vadības zinātne” Ekonomikas un pārvaldības fakultātē, savukārt Inženieru fakultātē pa vienam ārzemju studentam absolvēs šādas programmas: pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Programmēšana un datortīklu administrēšana”, profesionālā maģistra studiju programmu „Datorsistēmas” un akadēmiskā maģistra studiju programmu „Lāzertehnoloģijas”.

Pašlaik no ārzemēm RTA studē pāri par 150 studentiem. Akadēmija aktīvi piesaista studējošos no citām valstīm, piedāvājos daudzveidīgas studiju programmas. Arī pašmāju studentiem ir iespēja savstarpēji kontaktēties ar citu valstu pārstāvjiem, gūstot zināšanas par atšķirīgu kultūru un pilnveidojot svešvalodu prasmes. 

  

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.