RTA un Rēzeknes pilsētas dome paraksta nodomu protokolu par sadarbību Olimpiskā centra „Rēzekne” izmantošanā

Pirmdiena, 3. Jūnijs
31. maijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) rektore Iveta Mietule parakstīja nodomu protokolu ar Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāju Aleksandru Bartaševiču, lai sekmētu sadarbību objekta „Olimpiskā centra „Rēzekne” sporta arēna” izmantošanā pēc tā nodošanas ekspluatācijā.

Nodomu protokols paredz, ka ne vēlāk kā divu mēnešu laikā pēc objekta „Olimpiskā centra „Rēzekne” sporta arēna” nodošanas ekspluatācijā pašvaldība un RTA apņemas parakstīt Sadarbības līgumu un Telpu lietošanas līgumu ar mērķi nodrošināt Akadēmijā studējošiem studentiem un RTA dibinātās Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas skolēniem attīstīt sporta pasākumu organizēšanu, nodrošināt sporta nodarbības, veselīga dzīvesveida iespējas un profesionālajiem sportistiem – iespējas sasniegt teicamus rezultātus nacionālajā un starptautiskajā līmenī, telpu lietošanas maksu nosakot ne lielāku kā telpu faktiskie uzturēšanas izdevumi.

Jāteic, ka „Olimpiskā centra „Rēzekne” sporta arēna” būvniecības finansēšana notiek ar Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas atbalstu. Apakškomisijas priekšsēdētājs un RTA eksrektors Edmunds Teirumnieks norāda, ka sporta arēna nākotnē būs būtisks ieguvums pilsētas iedzīvotājiem, kā arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studentiem.  Pašlaik komisija strādā pie tā, lai 2020. gadā tiktu rasts valsts finansējums šim objektam 3,6 miljonu eiro apjomā.

Par Sadarbības līguma un Telpu lietošanas līguma nosacījumiem RTA un Rēzeknes pilsētas dome vienosies pēc objekta „Olimpiskā centra „Rēzekne” sporta arēna” nodošanas ekspluatācijā, sastādot un parakstot Sadarbības līgumu un Telpu lietošanas līgumu.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu