RTA pārstāvji apmeklēja Pleskavas Valsts universitāti

Piektdiena, 24. maijs, 2019
No 20. līdz 22. maijam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) rektore, profesore Iveta Mietule un Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāne asoc. prof. Iluta Arbidāne apmeklēja Pleskavas Valsts universitāti.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas mācībspēki piedalījās Pleskavas Valsts universitātes rīkotajā zinātniski praktiskajā konferencē. RTA rektore diskutēja par reģionālo augstskolu lomu reģiona attīstībā.

Konference noritēja Hanzas dienu ietvaros, tajā piedalījās 1790 delegāti no dažādām pasaules valstīm. Visplašāk pārstāvētā bija Krievijas izglītības telpa – 33 atbalsta Krievijas universitātes. Latviju pārstāvēja arī Daugavpils Universitātes un Ventspils augstskolas rektori.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija ilgākā laika posmā sadarbojas ar Pleskavas Valsts universitāti dizaina un pedagoģijas jomā. Nākotnē plānota sadarbība arī sociālo zinātņu sfērā, izstrādājot kopīgus pierobežu projektus.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes  fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.