Rēzeknes Augstskolā notika narkologa lekcija

Trešdiena, 4. novembris, 2015
3. novembrī Rēzeknes Augstskolā (RA) notika lekcija „Atkarības: to atpazīšana un novēršanas iespējas”, kuru vadīja ārsts – narkologs Jāzeps Korsaks.

Rēzeknes slimnīcā par narkologu J. Korsaks strādā kopš 1983. gada, palīdzot cilvēkiem atbrīvoties no dažādām atkarībām. Lekcijas laikā ārsts iepazīstināja apmeklētājus ar atkarību veidiem, ņemot piemērus gan no savas pieredzes, kas gūta, strādājot ar pacientiem, gan arī daloties ar dzīves laikā iegūtajām zināšanām. J. Korsaks pārliecinoši uzsvēra to, ka jaunietim ir jāprot pateikt „Nē!”, kā arī mudināja neeksperimentēt ar savu organismu, neizmēģināt vielas, kuras var izraisīt atkarību.

Apmeklētājiem bija iespēja noskatīties Rēzeknē uzņemtu filmu „Atgriešanās punkts”. Filma atklāja divu vīriešu dzīvesstāstus un to, kā viņu dzīve mainījās, saskaroties ar atkarībām.

Lekciju apmeklēja arī vairāki topošie pedagogi, kuri studē Rēzeknes Augstskolā un kuri pēc lekcijas atzina, ka šobrīd sabiedrībā vajadzētu arvien vairāk runāt par šīm problēmām un informēt par tām plašākas cilvēku masas.            

RA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.