RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultāti vadīs Iluta Arbidāne

Pirmdiena, 13. maijs
7. maijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Senāts par Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekānu apstiprināja asoc. prof. Ilutu Arbidāni.

I. Arbidāne akadēmijā strādā kopš 1996. gada. No 1999. gada līdz 2012. gadam viņa ir pildījusi Ekonomikas fakultātes dekāna pienākumus toreizējā Rēzeknes Augstskolā. I. Arbidāne studējusi Latvijas Lauksaimniecības akadēmija, iegūstot bakalaura un maģistra grādu ekonomikā. Doktora grādu ekonomikā aizstāvējusi Daugavpils Universitātē 2013. gadā.

I. Arbidāne norāda, ka šobrīd Ekonomikas un pārvaldības fakultāte īsteno 5 dažādus studiju virzienus – „Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība”, „Ekonomika”, „Iekšējā drošība un civilā aizsardzība”, „Informācijas un komunikācijas zinātnes” un „Tiesību zinātne”. Šodienas lielākie izaicinājumi ir studiju virzienu attīstība, tostarp programmu modernizācija, sasaiste ar praktisko vidi un pētniecību. Ekonomikas un pārvaldības fakultātē šobrīd studē pāri par 600 studentiem, tostarp arī ap 100 ārzemju studenti.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

M.Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu