RTA docētāji un studenti piedalās “SMART SOCIETY 2019” Čenstohovā

Trešdiena, 17. aprīlis, 2019
No 11. līdz 12. aprīlim Polijas pilsētā Čenstohovā notika otrais starptautiskais zinātnes kongress “SMART SOCIETY 2019”. No Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas uz kongresu pārstāvēt un prezentēt savus pētījuma rezultātus devās RTA rektore, profesore Iveta Mietule, RTA Biznesa un sabiedrības procesu pētniecības institūta vadošie pētnieki Iluta Arbidāne, Ērika Žubule, Lienīte Litavniece, pētnieki Iveta Dembovska, Daina Znotiņa un Inese Silicka.

Šī kongresa ietvaros pirmo reizi tika rīkots biznesa ideju konkurss studentiem, kur bija iespēja iegūt trīs nominācijas Labākais komerciālais projekts, Labākais sociālais projekts un Labākais start-up projekts. Konkursā piedalījās arī RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes komanda Līga Fedotova, Diāna Drozdova, Anastasija Jeršova, Vitālijs Žukovs, Sandis Proms. Priecājamies par studentu sasniegumiem, iegūstot nomināciju “Labākais sociālais projekts'".

Īpašs paldies komandas mentorei Dainai Znotiņai par ieguldījumu studentu sagatavošanā. RTA studentu komanda atgriezās ar pārliecību, ka ir gana konkurētspējīgi ar citu valstu studentiem un iegūtu pozitīvu pieredzi.

Piedalīšanās zinātnes kongresā  ir ieguvums gan studentiem, gan akadēmiskajam personālam. Tika gūtas jaunas atziņas, kontakti, jaunas sadarbības iespējas. Divas dienas tika pavadītas starptautiskā vidē, kā arī baudot poļu kultūru un tradīcijas.

Inese Silicka,
RTA Ēdināšanas  uzņēmējdarbības mācību laboratorijas vadītāja, lektoreRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.