Multimediālo projektu konkurss jauniešiem „Runā valsts – Y un Z paaudzes”

Piektdiena, 12. aprīlis, 2019
Lai jauniešos radītu vēlmi iesaistīties valsts norisēs un pilsoniskajās līdzdarbošanās aktivitātēs, LV portāls izsludina multimediālo projektu konkursu „Runā valsts – Y un Z paaudzes”. Tā mērķis ir noskaidrot jauniešu redzējumu par iespējamiem nākotnes sadarbības un komunikācijas modeļiem starp valsti un sabiedrību. Izstrādāt un iesniegt savu multimediālo projektu ir aicināti 12. klases skolēni, kā arī sociālo un citu zinātņu bakalaura programmu studenti.

Vai Tev, jaunieti – vidusskolas topošais absolvent vai student, kas ir ceļā uz savu bakalaura grādu –, ir idejas par labu valsts saziņu ar Tevi? Tu vari Latvijai palīdzēt, pasakot, kāds jauniešu izpratnē ir labākais komunikācijas modelis!

Kāda saziņā ir valsts un sabiedrības loma? Kādas kļūdas sazinoties tiek pieļautas patlaban? Kas rosinātu jauniešiem kļūt aktīviem līdzdalībniekiem valstiskās norisēs? 

Dalies ar savām vistrakākajām idejām LV portāla (lvportals.lv) rīkotajā multimediālo projektu konkursā “Runā valsts - Y un Z paaudzes”.

Kas par to būs?

  1. Trīs labākie projekti saņems naudas balvas – 300, 200 un 100 eiro.
  2. Visu dalībnieku projektiem nodrošināsim labu publicitāti un foršu pēcpusdienu noslēgumā ballītē 29.maijā.
  3. Mēs iepazīsimies, un tas var labi noderēt Tev nākotnē!

Kas Tev ir jāizdara:

  • Sava ideja izvēlētajā formātā jāprezentē projektā. Informācija par to pieejama nolikumā. Projekta fails un pieteikums jānosūta līdz 15. maijam plkst. 23.59 uz konkurss@lv.lv

Vairāk informācijas par konkursu meklē LV portālā, kā arī seko informācijai Facebook lapā @runavalsts un Instagram kontā @lv_portals.

PDF Konkursa nolikums

WORD Konkursa pieteikums

 

Par LV portālu.

LV portāls, veicinot sabiedrības tiesisko un pilsonisko izglītību un stiprinot tiesiskumu Latvijā, ir oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis” platformas daļa. „Latvijas Vēstnesis” nodrošina – oficiālo publikāciju (vestnesis.lv), tiesību aktu pieejamību (likumi.lv), to skaidrošanu (lvportals.lv) un diskusiju tiesiskai domai un praksei (žurnāls „Jurista Vārds”, juristavards.lv).

Papildinformācijai:

Kellija Dadzīte

Oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis”

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.: +371                 67310675

Mob.: +371 22113792

kellija.dadzite@lv.lv

www.lv.lvRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.