Autorizēties   |   Reģistrēties

Inženieru fakultāte gaida jaunus studentus

Pirmdiena, 8. Aprīlis
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Inženieru fakultāte ir ļoti intensīvi strādājusi ar uzņēmējiem, pašvaldību iestādēm, sociālajiem sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs. Tā rezultātā akadēmija ir kļuvusi atpazīstamāka, palielinājies interesentu skaits, kas vēlas sadarboties ar docētājiem un studentiem, lai ieviestu dzīvē inovācijas.

Uzņēmējus interesē sadarbība ar mehatronikas, lāzertehnoloģiju, informācijas tehnoloģijas, vides aizsardzības, pārtikas produktu pārstrādes, apģērba dizaina, būvniecības studiju programmu studējošajiem. Tas ir skaidrojams ar darba tirgus pieprasījumu pēc speciālistiem un inovācijām ražošanā. Pateicoties RTA studējošo inovāciju atbalsta politikai, jaunieši jau studiju laikā spēj radīt savus produktus, viņiem ir atbalsts savu uzņēmumu radīšanā vai ideju komercializēšanai.

Netiek aizmirstas arī tradīcijas – Inženieru dienas, kas norit aprīlī. Šogad Inženieru fakultāte vērs savas durvis visiem jauniešiem, kuri vēlas kopā ar studentiem darboties „Inženieru dienās 2019”. 24. aprīlī notiks studentu zinātniskā konference „Cilvēks.Vide.Tehnoloģijas”, būs Sporta diena, bet 27. aprīlī Maltā tiks rīkots Latvijas robotikas čempionāta posms.

Lielākais Inženieru fakultātes lepnums ir mūsu absolventi, kuri ir gaidīti Latvijas uzņēmumos. Īpaši mēs esam priecīgi par absolventiem, kuri paliek strādāt akadēmijā un ikdienā darbojas ar studentiem laboratorijās, radošajās darbnīcās, piedalās izstādēs un citos RTA organizētajos pasākumos. Jebkuram mūsu studentam jau no pirmās dienas RTA ir iespēja virzīt savas studijas un pētniecisko darbu atbilstoši savām interesēm. Nāc uz Inženieru fakultāti un kļūsti par savas laimes kalēju!

Ērika Teirumnieka,

RTA Inženieru fakultātes dekāne

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz helpdesk@rta.lv