Biedrība RAAA prezentē „Narvesen” projektu konkursa „Diena kā piedzīvojums” rezultātu

Pirmdiena, 2. novembris, 2015
29. oktobrī Rēzeknes Augstskolā (RA) tika prezentēts „Narvesen” rīkotā projektu konkursa „Diena kā piedzīvojums” rezultāts Rēzeknē – Mākslas un sporta terase.

Projektu īstenoja biedrība „Rēzeknes Augstskolas absolventu asociācija” (RAAA). Interesenti varēja piedalīties terases atklāšanas pasākumā – „Mundruma un mākslas minūtes”. Ar projektu konkursa „Diena kā piedzīvojums” finansiālu atbalstu, nedaudz virs diviem tūkstošiem eiro, biedrība ieguva finansējumu izstāžu aprīkojumam un fitnesa inventāram.

Pasākumā tika atklāta RA dizaina jomas 2. un 3. kursa studentu darbu izstāde. Darbi tapuši asoc.prof. Vladislava Paura vadībā vasaras mākslas plenēra laikā. RA studiju programmas „Interjera dizains” direktore Diāna Apele izstādes atklāšanā izteica gandarījumu par jauniegādāto aprīkojumu izstādēm, savukārt RA pirmkursnieki Evija Kozlovska un Toms Kļaviņš demonstrēja sporta inventāru un pauda gandarījumu par to, ka jauniešiem būs daudzveidīgākas sporta aktivitātes.

Rēzeknes Augstskolas vadības vārdā klātesošos uzrunāja Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāne prof. Iveta Mietule. „Atzinīgi novērtēju šo iniciatīvu un priecājos, ka arī es esmu gan Rēzeknes Augstskolas absolvente, gan biedrības biedre. Saku paldies ikvienam, kurš ieguldīja darbu terases tapšanā, taču vislielākais paldies „Narvesen” par finansiālo atbalstu un jauko ideju, rīkojot projektu konkursu „Diena kā piedzīvojums”. Uzskatu, ka Mākslas un sporta terase būs laba pulcēšanās vieta studentiem, iespēja dažādot savu brīvo laiku un pievērsties veselīgam dzīvesveidam,” pārdomās dalījās I. Mietule.

Pasākumā piedalījās arī „Narvesen” konkursa „Diena kā piedzīvojums” projekta koordinatore Juliāna Maniševa. Viņa stāstīja par konkursa idejas aizmetņiem, veiksmīgākajiem divu gadu laikā tapušajiem projektiem. „Konkurss „Diena kā piedzīvojums” tika radīts aktīviem jauniešiem, kuri vēlas cīnīties par savām idejām. Tas, ka šodien mēs atrodamies šajā brīnišķīgajā Mākslas un sporta terasē, ir pierādījums tam, ka Rēzeknes jaunieši ir ļoti mērķtiecīgi. Tieši Latgales reģionā šogad „Narvesen” konkursa ietvaros bija vissīvākā cīņa. Prieks, ka biedrība „Rēzeknes Augstskolas absolventu asociācija” ar neatlaidīgu darbu un pacietību spēja gūt konkursā uzvaru un šobrīd ir tapusi lieliska vieta, lai jaunieši varētu mainīt savu ikdienu, padarīt to ne tikai sportiskāku, bet arī mākslinieciskāku. No sirds sveicu biedrības pārstāvjus un pašus jauniešus visā Rēzeknē ar uzvaru projektā,” sirsnīgi piebilda J. Maniševa.

Pasākuma izskaņā biedrības RAAA valdes locekle Lolita Kivleniece-Kuzņecova interesentus aicināja ielūkoties studentu veidotajos darbos, izmēģināt sporta inventāru, kā arī cienāties ar rudens veltēm. Biedrība „Rēzeknes Augstskolas absolventu asociācija” darbojas trešo gadu, īstenojot dažādas jauniešu iniciatīvas, nodarbinātības un karjeras izvēles pasākumus.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Kaspara Vanaga fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.