Pasākums „RTA Erudīts 2019” pulcē erudītākos studentus

Ceturtdiena, 28. Marts
26.martā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) norisinājās pasākums „RTA Erudīts 2019”, kurā piedalījās septiņas komandas četru cilvēku sastāvā, pārbaudot savas zināšanas.

Dalībniekiem tika piedāvātas 12 dažādas tēmas, katrā no tām bija pieci jautājumi. Izvēles kārtībā dalībnieki aplūkoja 10 tēmas (logo; loģika; latviešu mūzika; sports u.c.). Komandu zināšanas bija ļoti līdzīgas, un tikai pēdējos divos jautājumos noskaidrojās uzvarētājkomanda.

Pateicoties žūrijas, kuras sastāvā bija RTA lektore Daina Znotiņa, RTA Studējošo padomes vadītājs Kaspars Miezis un RTA Izglītības, valodu un dizaina fakultātes ārējo sakaru koordinatore Laura Kudravska, rūpīgam darbam, tika noskaidroti RTA erudītākie studenti (jāuzsver, ka pirmo vietu no otrās šķīra vien divi punkti). Laureāta titulu pasākumā „RTA Erudīts 2019” ieguva komanda „EOSA”, kuras sastāvā bija Daina Mihailova, Inese Cimermane, Artis Vītiņš un Raivo Vasaraudzis. Otrajā vietā ierindojās komanda „Fraternitus Aerotorum”, bet 3. vietā – komanda „Just Girls”.

Ar uzvarētājkomandu tiksimies pasākumā „Starpskolu Erudīts 2019”, kas notiks aprīlī. Paldies žūrijai un pasākuma atbalstītājiem: „Jam Cafe”, „Klondaika” un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija!

Sandra Ceriņa,

Studējošo padomes Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja

 S. Ceriņas foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu