RTA aizvadīts sadarbības un integrēšanās pasākums

Ceturtdiena, 28. Marts
27. martā, atzīmējot Starptautisko teātra dienu, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notika Informācijas centra iebraucējiem rīkots sadarbības un integrēšanās pasākums „Piemēri lomas!”.

Azarts, sadarbība, prieks un līdzdarbošanās ir tie vārdi, kas visspilgtāk raksturo šo vairākām aktivitātēm piepildīto pasākumu, kurā piedalījās RTA starptautiskie un vietējie studenti.

Sākumā visi dalībnieki iesaistījās diskusijā par teātri. Ko mums dod teātris? Kāda ir tā loma? Tie ir tikai daži no apspriestajiem jautājumiem. Tad notika praktiskā nodarbība, kuras laikā tika izkrāsotas 11 dažādas maskas.

Krāšņa un izsmeļoša bija no Indijas nākušo studentu prezentācija par Pundžabas kultūru. Klātesošie ne vien uzzināja daudz jauna un interesanta, bet arī noskatījās deju demonstrējumus studentu izpildījumā, kā arī paši tika aicināti vienoties kopīgās dejās.

Pasākums noslēdzās ar mēmo šovu. Lai gan pasākuma organizatori bija sagatavojuši dažādus teicienus un pat īsus teikumus, rādīšana un minēšana padevās ļoti raiti, kas liecina par pasākuma dalībnieku radošumu un attapību.

Paldies ikvienam pasākuma dalībniekam un uz tikšanos nākamajos pasākumos!

 

Izolde Aņiskoviča,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas

informācijas speciāliste

 

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu