Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju apmeklē Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle

Pirmdiena, 25. marts, 2019
22. martā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju (RTA) apmeklēja Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle.

Inženieru fakultātē notika vieslekcija, kurā R. Zīle vairāk aktualizēja mainīgo situāciju Eiropas Savienības darba tirgū, norādot uz pieprasītākajām profesijām tuvākajā un tālākajā nākotnē.  „Esmu gandarīts tikties ar jauniem cilvēkiem šeit, inženierzinātņu centrā. Tieši šīs jomas pārstāvju pieprasījums darba vidē strauji aug visā Eiropā,” norādīja R. Zīle. Uz tikšanos ar Eiropas Parlamenta deputātu bija ieradušies studenti no visām RTA fakultātēm, mācībspēki, darbinieki, kā arī Rēzeknes uzņēmēji. RTA rektore profesore Iveta Mietule R. Zīlem dāvināja RTA izdoto grāmatu – Gotfrīds Noviks, Edgars Čubars, Ludmila Kartunova, Vladimirs Vetreņņikovs „Reģionika. Vides dimensija. Latgale".

Pēc vieslekcijas Eiropas Parlamenta deputāts R. Zīle tikās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas administrāciju, lai konkrētāk pārrunātu Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas zinātnieku dalību Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmā Horizon 2020. R. Zīle pateicās akadēmijas vadībai par uzņemšanu un pauda cerību, ka nākotnē RTA zinātnieki arvien aktīvāk piedalīsies projektu konkursos un sniegs savu artavu pētniecībā.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

M. Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.