Valsts prezidents sniedz interviju publicēšanai jubilejas grāmatā “Rēzeknes Augstskola ceļā uz simtgadi”

Pirmdiena, 2. novembris, 2015
Labvēlīgi atsaucoties uz Rēzeknes Augstskolas lūgumu 29. oktobrī Melngalvju Namā Valsts prezidents Raimonds Vējonis kopīgā sarunā ar Rēzeknes Augstskolas rektoru Edmundu Teirumnieku un jaunā izdevuma projekta vadītāju Andru Mangali pārrunāja aktuālākos jautājumus, kas ir saistīti ar Latvijas efektīvas augstākās izglītības tālākās attīstības veicināšanu un Rēzeknes Augstskolas ieguldījumu un galvenajām iniciatīvām šajā kontekstā.

Raimonds Vējonis īpaši uzsvēra reģionu augstskolu nozīmīgo lomu valsts drošības nostiprināšanā, reģionu un valsts tautsaimniecības attīstības izaugsmes sekmēšanā, kā arī vairākos citos vitāli svarīgos virzienos.

Tikšanās laikā izskanējušās būtiskākās pārdomas, tendences un prognozes tiks apkopotas intervijas rakstā un publicētas jaunajā grāmatā, kura tiks dāvināta valsts augstākajām amatpersonām, nozaru ministriju vadītājiem, Saeimas deputātiem, pašvaldību pārstāvjiem, uzņēmējiem, Rēzeknes Augstskolas sadarbības partneriem, atbalstītājiem, doktorantiem un studentiem.

Fotoattēlos: tikšanās laikā 2015. gada 29. oktobrī Melngalvju Namā – Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Rēzeknes Augstskolas rektors Edmunds Teirumnieks un grāmatas “Rēzeknes Augstskola ceļā uz simtgadi” projekta vadītāja Andra Mangale

Informāciju sagatavoja: Andra Mangale

Foto: Valsts prezidenta kancelejaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.