RTA un uzņēmēji

Otrdiena, 12. marts, 2019
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) regulāri sadarbojas ar Latvijas un ārvalstu uzņēmējiem. RTA studenti saņem informāciju par prakses un darba iespējām, notiek viedokļu apmaiņa starp akadēmiju un uzņēmumu vadītājiem.

ILONA FILIPENOKA ir uzņēmēja, kura pārliecināta, ka arī Latgalē var augt, pilnveidoties, attīstīties un arī pelnīt.

„Mūsu ģimenes uzņēmumi – SIA „LaPizza”, kas darbojas ēdināšanas jomā, dizaina centrs „Zeize”, SIA „Gravtex”, kas darbojas gravēšanas pakalpojumu jomā, – ir apliecinājums tam, ka, ieguldot pūles un darbu, liekot lietā zināšanas, arī reģionā var attīstīt biznesu, radīt darba vietas un piepildīt sapni par biznesu. Ar RTA mums ir cieša sadarbība, esam piedalījušies studentu darbu vērtēšanā, daudziem jauniešiem esam nodrošinājuši prakses vietu, pie mums strādā akadēmijas absolventi. Mēs allaž esam priecīgi savā kolektīvā uzņemt mārketinga speciālistu, dizaineri vai datordizaineri, pārtikas tehnologu vai citu speciālistu. Mūsu uzņēmumu durvis ir atvērtas!” pauž I. Filipenoka.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

 

 

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.