Jau 21. reizi Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija piedalījās izglītības izstādē „SKOLA” Rīgā

Otrdiena, 5. marts
No 1. līdz 3. martam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) piedalījās Starptautiskajā izglītības izstādē „SKOLA 2019”.

Šis bija jubilejas gads, kurā izstāde svinēja 25. gadadienu. Akadēmija šoreiz uz izstādi devās ar dāvanu – īpašu un tieši šim gadījumam izgatavotu torti. Saldā dāvana tika veidota koka formā, kas apliecināja izaugsmi, lapotnē bija stilizētas smadzenes, kas atspoguļoja gudrību, savukārt dekoratīvo elementu izvēle – dažādas simboliskās zīmes – akcentēja tehnoloģijas. Arī RTA rektore profesore Iveta Mietule saņēma balvu par to, ka akadēmija izstādē piedalījās jau 21. reizi.

Izstāžu zālē RTA stendā apmeklētājus sagaidīja atraktīvie un zinošie studenti no visām RTA fakultātēm – Pāvels Cacivkins, Diāna Rēvalde, Salvis Dundenieks, Everita Tumša un Anete Žaklīna Buša. Triju dienu garumā stāstot par RTA lieliskajām studiju iespējām, valsts finansētajām budžeta vietām, 49 studiju programmām, ārpusstudiju aktivitātēm, laiks pagāja nemanot. Vislielāko interesi izraisīja 3D printeris, ar kura palīdzību tika printēti atslēgu piekariņi, savukārt izprintētajā vāzē visas izstādes dienas rotājās rozes. Jauniešus visvairāk interesēja inženierzinātņu programmas, vecāka gada gājuma cilvēkus – studiju iespējas maģistrantūrā, savukārt skolas un izglītības pārvaldes interesējās par iespēju apmeklēt RTA un darboties praktiski kādā meistarklasē.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas stendu izstādē apmeklēja arī izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska. Izstāde „SKOLA” ir viens no lielākajiem pasākumiem, kas vienkopus pulcē skolu jaunatni un izglītības iestāžu pārstāvjus.

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu