RTA notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Atvērto durvju diena

Piektdiena, 1. marts
7. martā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, Atbrīvošanas alejā 115, k/4, 308.telpā notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Atvērto durvju diena.

Programmā:

Plkst. 11.45 – dalībnieku ierašanās, kafija.

Plkst. 12.00 – pasākuma atklāšana. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras darbība. Jautājumi un atbildes. LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Plkst. 13.30 – 13.45 – „Uzņēmēju dienas Latgalē 2019”. Latgales reģiona biedru atlases vadītāja Signe Obuhova.

Plkst. 13.45 – 14.15 – Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija kā stratēģiskās sadarbības partneris uzņēmumam. Projektu pārvaldības un tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta vadītāja Lienīte Litavniece.

Pauze.

Plkst. 14.30 – 16.00 – Administratīvi teritoriālā reforma (ATR) – LTRK līdzšinējie secinājumi/ Jānis Endziņš. VARAM par ATR ietekmi uz Latgales reģionu. Latgales plānošanas reģions par ATR. Diskusija par ATR.

Reģistrācija ŠEIT!

Jautājumu gadījumā sazināties ar Signi Obuhovu (tālr. 22428450, e-pasts: signe.obuhova@chamber.lv). Dalība bez maksas, vietu skaits – ierobežots.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir lielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 biedri – visu reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības. LTRK pārstāv savu biedru intereses dialogā starp valsti un uzņēmējiem, tās biedri iegūst atbalstu eksportam, kā arī  jaunus biznesa kontaktus un zināšanas, apmeklējot vairāk nekā 150 bezmaksas seminārus, un citus LTRK organizētos pasākumus.

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu