2019. gada tiesībsarga tiesas procesa izspēle Cilvēktiesībās

Otrdiena, 26. februāris, 2019
Jau ceturto gadu pēc kārtas tiesībsargs rīko tiesu procesa izspēli cilvēktiesībās un aicina Latvijas tiesību zinātņu studentus izveidot un pieteikt izspēlei savas komandas (divu vai trīs dalībnieku sastāvā). Dalībnieki var būt studējošie gan no augstskolām, gan no izglītības iestādēm, kas īsteno 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas. Izspēles mērķis ir sekmēt sabiedrības informētību un izpratni par cilvēktiesībām, kā arī veicināt topošo profesionāļu interesi par šo tiesību jomu, aicinot jauniešus cilvēktiesības izvēlēties par savu profesionālo specializāciju.

tiesībsargs aicina Latvijas tiesību zinātņu studentus izveidot un pieteikt tiesas procesa izspēlei savas komandas (divu vai trīs dalībnieku sastāvā). Dalībnieki var būt studējošie gan no augstskolām, gan no izglītības iestādēm, kas īsteno 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas.

Komandas savās pieteikuma anketās dalībai izspēlē norāda: mācību iestādi, dalībnieku vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, elektroniskā pasta adresi, kā arī komandas kapteini. Piesakoties dalībai izspēlē, jānorāda komandas devīze, kas izmantojama kā komandas vienīgā identifikācijas zīme. Devīze ir vārds vai īss teiciens, ar ko pieteikumā izspēlei aizstāts autoru vārds. Pieteikuma anketa jāiesniedz līdz 2019. gada 15. martam, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi izspele@tiesibsargs.lv.

Plašāka informācija par izspēli ir pieejama Tiesībsarga biroja tīmekļa vietnē www.tiesibsargs.lv un Facebook kontā "Tiesībsarga tiesu izspēle".

Pieteikuma anketa, kāzuss un izspēļu nolikums pieejami pielikumā. Cita būtiska informācija pieejama šeit: https://ej.uz/tiesuizspele2019.

Tāpat informējam, ka Tiesībsarga biroja kolēģi ļoti labprāt sniegtu studentiem informatīvu prezentāciju par tiesu izspēlēm un to procesu. Ja Jums ir interese, lūgums sazināties ar mani, Lauru Bāgāto, zvanot (t. 67201414) vai rakstot e-pastu uz laura.bagata@tiesibsargs.lv. Vienosimies par laikiem un ļoti labprāt iepazīstināsim studentus ar izspēļu gaitu!

WORD Pieteikuma anketa

PDF Tiesībsarga izspēles nolikums 2019

PDF Tiesībsarga tiesu izspēles kāzuss 2019

Laura Bagātā,

Konsultante komunikācijas un starptautisko attiecību jautājumos

Latvijas Republikas Tiesībsarga birojsRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.