Filmas "IF YOU BUILD IT" bezmaksas demonstrēšana Rēzeknes Augstskolas studentiem

Trešdiena, 28. oktobris, 2015
Otrdiena, 3. novembrī, plkst.: 14:00 Latgales Vēstniecības “GORS” Mazajā zālē notiks filmas "IF YOU BUILD IT" (2013, 85 min) bezmaksas demonstrējums. Tas ir stāsts par Ziemeļkarolīnas mazpilsētu Bertie County, kas piedzīvo ekonomisko lejupslīdi.

Ciemats praktiski ir spoku pilsēta, cilvēki neredz perspektīvas un pamet reģionu. Lieki teikt, ka arī izglītības skolu sistēmā valda haoss, kad vienu dienu skolas direktors nolemj likt lietām mainīties un pieņem darbā divus prasmīgus dizainerus Matt un Emily. Savas radošās prasmes “StudioH” piedāvā studentiem klases nodarbībās. Neilgi pēc tam, skolas direktors tiek atlaists un finansējums samazināts. Matt un Emily ir neatlaidīgi un liek lietā savu entuziasmu. Stāstīt vairāk nozīmētu sabojāt jums skatīšanās pieredzi, tas kā lietas izvēršas tālāk vienkārši ir jāredz! 

Tā ir iedvesmojoša filma, kuru bezmaksas demonstrēšanai piedāvā Amerikas Savienoto valstu vēstniecība Rīgā un kinoteātris NewEuropeCinemas. Iesakām noskatīties filmu vidusskolu un augstskolu studējošiem, pedagogiem, pasniedzējiem un skolu administrāciju pārstāvjiem. Iedvesmojošā dokumentālā filma Rēzeknes Augstskolā tiek demonstrēta atzīmējot pasaules uzņēmējdarbības nedēļu. 

Filmas demonstrēšana Daugavpilī notiks 2.novembrī, plkst: 17:30 Silverscreen Cinema, Cietokšņa ielā 60.

M. Igavens,RA projektu koordinatorsRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.