RTA apskatāma Marinas Streļčenokas radošo darbu izstāde „Ziedi un lirika mīlošām sirdīm”

Trešdiena, 6. februāris, 2019
1. februārī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) bibliotēkas lasītavā tika atklāta RTA darbinieces Marinas Streļčenokas radošo darbu izstāde „Ziedi un lirika mīlošām sirdīm”.

Sveikt Marinu radošajos svētkos bija ieradušies gan draugi un radi, gan arī RTA kolēģi (M. Streļčenoka RTA strādā jau 25 gadus, šobrīd viņa ir Inženieru fakultātes dežurante). Jāuzsver, ka daudzi no klātesošajiem pirms tam nemaz nezināja par Marinas radošajiem hobijiem – dzejas rakstīšanu un zīmēšanu.

Pasākuma laikā autore, pastāstot par saviem dzīves nozīmīgākajiem un spilgtākajiem notikumiem, lasīja arī krievu valodā tapušos dzejoļus, kas kopskaitā jau ir ap 200. Radošo darbu izstādes apmeklētāji varēja iepazīt ne tikai Marinas kā literātes talantu (klausoties dzejas rindas par mīlestību, veltījumus autorei tuviem cilvēkiem), bet arī atklāt viņas kā mākslinieces šķautni 33 košās gleznās, kurās uzplaukuši dažādi ziedi.

Marina zīmē pusotru gadu, dzeju raksta no 2006. gada, kopš 2018. gada novembra dzejoļus publicē laikrakstā „Rēzeknes Vēstis”.

RTA bibliotēkā izstāde apskatāma līdz 13. martam. Tā turpina iesākto izstāžu ciklu „Iekrāsosim pasauli dažādās krāsās”, kas veltīts RTA darbinieku vaļaspriekiem, un tā mērķis ir iepazīt akadēmijas darbiniekus no cita skatupunkta.

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

Māra Justa foto

 

 

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.