RTA notiks seminārs "Darba aizsardzības sistēma uzņēmumā. Ugunsdrošība uzņēmumā"

Otrdiena, 15. janvāris, 2019
Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras (LTRK) Latgales nodaļa sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un SIA “AINA serviss” 24.janvārī plkst.13.00, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, Atbrīvošanas alejā 115 k/4, 308. telpā, organizē semināru "Darba aizsardzības sistēma uzņēmumā. Ugunsdrošība uzņēmumā".

Lekcijas tēma: Darba aizsardzības sistēma uzņēmumā

Lekcijā izskatāmie jautājumi:

 1. Bīstamās nozares uzņēmējdarbībā;
 2. Darba vides riska jēdziens;
 3. Darba vides risku izvērtēšana, datorprogrammas izmantošana;
 4. Darba aizsardzības pasākumu plāns;
 5. Darba aizsardzības instrukcijas un instruktāža;
 6. Pirmā palīdzība uzņēmumā;
 7. Jautājumi un atbildes.

Pārtraukums  - 20 minūtes.

Lekcijas tēma: Ugunsdrošība uzņēmumā

Lekcijā izskatāmie jautājumi:

 1. Ugunsdrošības noteikumi;
 2. Ugunsdrošības instrukcija un instruktāža;
 3. Ugunsdzēsības līdzekļi;
 4. Ugunsbīstamo darbu veikšana;
 5. Evakuācijas ceļi;
 6. Elektroinstalācija;
 7. Rīcība ugunsgrēka gadījumā;
 8. Jautājumi un atbildes.

Semināru vada: Mg. soc. Ziedonis Liepiņš, SIA “AINA serviss” – kompetentas institūcijas darba aizsardzības jautājumos valdes loceklis, darba aizsardzības vecākais speciālists. Aktīvi darbojas Ergonomikas biedrībā un Latvijas Universitātē darba aizsardzības studiju programmā, kā arī piedalās mācību prakšu aizstāvēšanas komisijās kā speciālists ar praktisko pieredzi.

Savā uzņēmējdarbībā specializējas darba aizsardzības uzraudzībā dažādu nozaru uzņēmumos, bet jo īpaši tā saucamajās bīstamajās nozarēs.

Semināra norises laiks: plkst. 13.00 - 15.30. Semināra valoda: latviešu. Dalības maksa: BEZMAKSAS. Seminārs paredzēts LTRK biedriem un Latgales uzņēmējiem.

Ieguvumi: semināra laikā iepazīsimies ar darba aizsardzības sistēmu uzņēmumā. Pievērsīsimies darba vides risku novērtēšanai uzņēmumā, darba aizsardzības instruktāžu, apmācību veikšanai. Apskatīsim ugunsdrošības pamatus un īpašu uzmanību veltīsim instrukciju izstrādei objektiem. Jautājumi seminārā tiks skatīti no praktiskajiem pielietojuma aspektiem.

Reģistrācija obligāta: https://ej.uz/LTRK_Rezekne1

Norādītie kontakti var tikt nodoti arī semināra sadarbības partneriem. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājaslapā un sociālajos tīklos.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.