Svētvakars Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā

Ceturtdiena, 20. decembris, 2018
19. decembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) pulcējās studenti, mācībspēki, darbinieki, ciemiņi ikgadējā pasākumā, kuru vadīja Ekonomikas un pārvaldības fakultātes 1. kursa studenti Justīne Brūniņa un Sandis Proms. Svētvakara un Ziemassvētku pasākumu noformējumu akadēmijā veidoja profesionālās bakalaura studiju programmas „Interjera dizains” 1. kursa studenti un idejas – rotāt egles ar apsveikuma kartītēm, autore bija Gita Līpenīte.

Pasākumā svētku gaisotni bagātināja Rēzeknes mākslas skolas audzēkņu skaistie darbi, tapuši skolotāju Nataļjas Losānes, Ellas Maslovskas un Agritas Mazures vadībā.

Svētku reizē netrūka laba vēlējumu un iedvesmojošu vārdu. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas rektora vietas izpildītāja Iveta Mietule vēlēja kopības sajūtu un ideju piepildījumu, savukārt Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis RTA saimei novēlēja atrast mieru Kristus dzimšanas svētkos, Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāna pienākumu izpildītāja Iluta Arbidāne vēlēja bagātu gadu katram, Inženieru fakultātes dekāne Ērika Teirumnieka pateicās par izdarīto aizvadītajā gadā un izteica cerību, ka Jaunais gads būs panākumiem piepildīts. Izglītības, valodu un dizaina fakultātes pārstāve Mārīte Opincāne akcentēja, ka svētku sajūtu nevajadzētu pazaudēt arī ikdienā. Pasākuma vadītāji teica: „Akadēmija – tie esam mēs visi. Akadēmijas nākotne ir mūsu esošie un nākamie studenti. Īpaši – Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas talantīgie jaunieši”.  Vidusskolas direktors Aivars Vilkaste novēlēja mierpilnus svētkus un radošu Jauno gadu. Studentus īpaši uzmundrināja un veiksmi sesijā vēlēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Studējošo padomes vadītāja vietniece Diāna Drozdova.

Ziemassvētku dziesmas pasākumā izpildīja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas jauktais koris „Sonitum” (vadītājs  Jānis Mežinskis). Ar muzikālu sveicienu priecēja akadēmijas studentes Anete Žaklīna Buša un Svetlana Duļko.

Svētku noskaņu uzbūra arī sporta deju kluba „Viva” dejotāju Gabriellas Brokānes un Linarda Stroda priekšnesums, kā arī deju kopas „Dziga” (vadītāja  Inga Žirgule) uzstāšanās.

Noslēgumā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studentu teātris „ĶerRA” bija sagatavojis filosofisku skici „Akmens stāsti” (Teātra vadītāja un režisore – Olga Senkāne).

Lai svētki iedvesmo mūs visus jaunām idejām un piepildās laba vēlējumi!

  RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

M. Justa foto



Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.