Grupa „Baritoni” – šova „X Faktors” pusfinālā

Trešdiena, 5. decembris, 2018
No 9.septembra TV ekrānos katru svētdienu ir vērojams šovs „X Faktors”, kurā jaunie dziedātāji sacenšas par galveno balvu – 10 000 eiro un līgumu ar ierakstu kompāniju „Sony Music”. Pusfinālā, kas notiks 9.decembrī, uzstāsies arī puiša grupa „Baritoni” no Latgales. kuras sastāvā ir RTA students Ingars Puncuļs un RTA absolvents Mārtiņš Strods.

„Credit24” jau otro sezonu pēc kārtas atbalsta jaunos talantus un ik nedēļu dāvā vienam dziedātājam/ grupai 200 eiro sava talanta izkopšanai. Sestajā nedēļā, 2. decembrī, simpātiju balsojumā uzvarēja grupa „Baritoni” (mentors – dziedātājs Intars Busulis), kurai jau ceturto reizi (kopumā iegūstot 800 eiro) sezonas laikā izdevās iegūt vislielākās skatītāju simpātijas.

Grupā „Baritoni” dzied četri talantīgi puiši no Latgales –  Mārtiņš Strods, Ingars Puncuļs, Normunds Litovnieks un Artūrs Puncuļs. Jaunieši dzied jau sen un ir uzstājušies daudzos koncertos dažādos sastāvos. Puiši atzīst, ka mūzika viņiem nozīmē brīvību un iespēju izpausties.

 „Reizi nedēļā „Credit24” vienam no šova dalībniekiem dāvā 200 eiro lielu naudas balvu. Atbalsti savu favorītu – balsot var reizi stundā no sava Facebook profila. (https://skaties.lv/izklaide/sovi/x-faktors/balsojums/). Iknedēļas balsojums noslēdzas svētdien plkst. 22.30. Turam īkšķus par savējiem un balsojam!

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

Publicitātes foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.