Uzdāvini savas Ziemassvētku apsveikuma kartītes!

Pirmdiena, 3. decembris, 2018
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA), gatavojoties Ziemassvētkiem, šogad ieplānojusi eglītes rotāt ar Ziemassvētku apsveikuma kartītēm, parūpējoties par oriģinālu un ilgtspējīgu noformējumu. Dod otro iespēju savām Ziemassvētku apsveikuma kartītēm, lai tās varētu rotāt eglīti un priecēt citus!

„Mēs – Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studiju programmas „Interjera dizains” studenti – lūdzam tieši tavu palīdzību RTA eglīšu pušķošanā. Mums nepieciešamas tavas Ziemassvētku apsveikuma kartītes, kuras kāds tev jau ir uzdāvinājis pērnajos Ziemassvētkos pirms viena, diviem vai vairāk gadiem... Beidzot kartītes varēs izdzīvot savu otro dzīvi Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas eglītēs. Arī tu varēsi atnākt un apskatīt, kā eglīti rotā tava apsveikuma kartīte. Pēc svētkiem kartītes atdosim atpakaļ to īpašniekiem,” saka RTA Izglītības, valodu un dizaina fakultātes studējošo pašpārvaldes vadītāja Diāna Rēvalde.

Ja vēlies, lai Ziemassvētku laikā tavas Ziemassvētku apsveikuma kartītes sniedz svētku prieku Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, sazinies ar Izglītības, valodu un dizaina fakultātes studējošo pašpārvaldes vadītāju Diānu Rēvaldi pa tālr.26613063. Ziemassvētku kartītes nepieciešamas līdz 17.decembrim, pēc svētkiem tās tiks atdotas atpakaļ īpašniekiem.

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

 I.Kaļvas-Miņinas fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.