RTA studenti rīkoja Latviešu internacionālo vakaru

Pirmdiena, 26. novembris, 2018
21.novembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Izglītības, valodu un dizaina fakultātes studējošo pašpārvalde par godu Latvijas simtgadei bija sarūpējusi pasākumu – Latviešu internacionālo vakaru, kas tika rīkots sadarbībā ar ERASMUS+ programmu.

Pasākuma mērķis bija iepazīstināt RTA studentus ar latviešu kultūru, iesaistot aktivitātēs gan latviešu, gan ārzemju studentus un iepazīstinot ar latviešu svētku tradīcijām, tradicionālajiem ēdieniem un dzērieniem, kā arī iesaistot dažādu latviešu tradicionālo svētku improvizētā svinēšanā.

Pasākuma laikā bija iespēja izspēlēt un iepazīt dažādas spēles, mīklas, paražas un viktorīnas, kas saistītas ar Latviju un tās tradicionālajiem svēkiem. Latviešu un ārzemju studenti izbaudīja katru svētku burvību un ieguva priekšstatu par to, kas ir Miķeļi, Meteņi, Māras diena, Ziemassvētki, Lieldienas, Līgo/Jāņu diena, kopā vienojoties dejās, kuras nodrošināja pasākuma īpašie viesi – deju kopas „Dziga” dejotāji.

Izglītības, valodu un dizaina fakultātes studējošo pašpārvalde saka lielu paldies visiem, kuri atnāca un piedalījās šajā pasākumā!

 

Diāna Rēvalde,

RTA Izglītības, valodu un dizaina fakultātes studējošo pašpārvaldes vadītāja

 

Aivijas Gritānes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.