Izmanto iespēju un pilnveido zināšanas DIGITĀLO PRASMJU DARBNĪCĀ!

Piektdiena, 2. novembris, 2018
Kad? 6. novembrī no 15.00 – 16.30 Kur? Rēzeknes pilsētas domē (Atbrīvošanas aleja 93)

Esošās un jauniegūtās zināšanas pārbaudīt aicināsim īpašās prāta spēlēs, bet par omulīgu pasākuma atmosfēru rūpēsies TV personība Juris Šteinbergs.

Portāla Latvija.lv lietotāju skaits strauji tuvojas miljonam, tāpēc aicinām - negaidi un sev aktuālās dzīves situācijas risini digitāli arī tu! Jā, tagad ikdienas situācijas ir iespējams atrisināt tiešsaistē - vairs nav jāmēro ceļš līdz valsts iestādei, un tā ir iespēja ietaupīt gan laiku, gan naudu! Neformālā gaisotnē visas neskaidrības par e-pakalpojumu lietošanu skaidros e-pārvaldes eksperti, kuri soli pa solim nodemonstrēs, kā dzīves situācijas viegli un ērti vari atrisināt digitālā vidē!

 Pasākumā piedalīsies:

-          Jānis Glazkovs, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Publisko pakalpojumu departamenta direktors

-          Rēzeknes pilsētas domes pārstāvis

-          Brigita Lazdiņa, digitālo aģentu mācību vadītāja

Ja vēlaties piedalīties pasākumā, aicinām pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu manalatvija@strategies.lv vai zvanot pa tālruni +371 26197297.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.