Notiks seminārs „Erasmus+ Indija”

Pirmdiena, 29. oktobris, 2018
Lai informētu RTA studentus un docētājus par Erasmus+ mobilitātes programmas iespējām un aicinātu piedalīties apmaiņas programmā, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notiks seminārs „Erasmus+ Indija”. Semināru rīko RTA Ārējo sakaru daļa sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi. Šogad seminārā piedalīsies arī Erasmus+ programmas partnervalsts Indijas studenti, kuri studē RTA.

No plkst. 18:00 Erasmus apmaiņas programmas studenti no ES prezentēs katrs savu valsti un universitāti.  RTA studenti, kuri iepriekšējā gadā piedalījās Erasmus studiju un prakses mobilitātē, pastāstīs par saviem ārzemju studiju un prakses ieguvumiem un iegūto pieredzi.

No plkst. 20:00 RTA studenti no Indijas piedāvās iepazīties ar Indijas kultūru, tradīcijām, mūziku un ēdienu, kā arī piedalīties tradicionālajā Divali festivālā. Latviešu tradīcijā novembris ir veļu mēnesis, kad godinām savus senčus un notiek Svecīšu vakari. Divali svētki pazīstami kā gaismas festivāls, kura laikā tiek atzīmēta labā uzvara pār ļauno, gaismas uzvara pār tumsu un gudrības uzvara pār neziņu. Daudziem Divali nozīmē arī jauna gada sākumu. Festivāls tiek svinēts Indijā un citur pasaulē, un šogad arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā.

Seminārs notiks Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas aktu zālē (222.auditorija) 2018.gada 7.novembrī  no plkst. 18:00.

 

Laura Kudravska,

Izglītības, valodu un dizaina fakultātes

ārējo sakaru koordinatoreRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.