Noslēgusies pieteikšanās semināram skolotājiem Zinātnieku naktī RTA

Pirmdiena, 17. septembris, 2018
28. septembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) 10.reizi notiks Zinātnieku nakts pasākums. Ar daudzveidīgu un piesātinātu programmu RTA studenti, zinātnieki, pētnieki un mācībspēki priecēs, pārsteigs un iedvesmos gan mazus, gan lielus pasākuma apmeklētājus.

Šogad īpaši tiek uzrunāti un gaidīti vispārizglītojošo skolu pedagogi. Pasākuma ietvaros no plkst. 18.00 – 20.00 būs iespēja apmeklēt semināru „“Mozais priņcs” i kompeteņču pīeeja: skaitom, riekinojam, zeimejam, leidzpuordzeivuojam, izzynom, eksperimentejom…“ To vadīs prof. Ilga Šuplinska (filoloģija) un Pāvels Cacivkins (inženierzinātnes).

Antuāna de Sent Ekziperī grāmatas “Mazais princis” latgaliskais tulkojums nāca klajā š. g. aprīlī (tulkotāja Evika Muizniece, literārās redaktores Ilga Šuplinska un Maruta Latkovska). Grāmata, kas kļuvusi par daudzu lasītāju iecienītu lasāmvielu, iedvesmo holistiskai pasaules izziņai un paša personības veidošanai. Seminārā interaktīvā veidā pārliecināsimies par šīs grāmatas efektivitāti jaunajā izglītības satura reformā. Gaidīti ir dažādu priekšmetu skolotāji. Tradicionālajā priekšmetu skalā lielāka uzmanība būs veltīta humanitārajiem, sociālajiem un inženierzinātņu aspektiem.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 26656553Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.