Ja esi radoša personība, kas meklē jaunus risinājumus un uzlabojumus, izvēlies RTA studēt par pārtikas produktu pārstrādes tehnologu!

Otrdiena, 21. augusts, 2018
Rēzeknes Tehnoloģijas akadēmijā jau otro gadu tiek īstenota 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma „Pārtikas produktu pārstrāde”, kur pārtikas tehnologa diplomu var saņemt, studējot 2,5 gadus. Šobrīd vēlamies jūs informēt, ka līdz 29. augustam turpinās dokumentu pieņemšana studijām. Sīkāku informāciju var atrast Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas mājaslapā www.rta.lv

Informāciju par uzņemšanu RTA studiju programmās var iegūt, zvanot pa tālr. 26462152, 26695553, 29555343 vai rakstot e-pastu:  Marite.Mezare@rta.lv

Ko tu vari darīt jau šodien?

Vai tev ir svarīgi, kādu pārtiku tu patērē, vai tevi uztrauc tas, cik šī pārtika ir veselīga, no kādām sastāvdaļām tā izstrādāta?

Vai tev pašam patīk gatavot ēdienu, izmēģināt jaunas receptes?

Notiekošās izmaiņas pārtikas patērēšanā (aizvien svarīgāka kļūst ne tikai izsalkuma remdēšana, bet arī veselības uzturēšana, mūža paildzināšana, iecienīti ātri pagatavojami produkti) prasa pārvērtības pārtikas produktu ražošanā. Šajā nozarē iespējams īstenot radošas idejas, piemēram, izdomāt jaunas receptes, efektīvākus produkcijas izgatavošanas paņēmienus, kvalitatīvi iepakot pārtikas produktus.

PAMĒĢINI! Tieši pārtikas pārstrādē (kulinārijā) var pārbaudīt, vai esi radoša personība, kas dzīvē meklē jaunus risinājumus un uzlabojumus.

Pārtikas produktu pārstrādes tehnologam nepieciešamas arī labas komunikācijas spējas, tāpat interese sevi nemitīgi pilnveidot un augsta atbildības sajūta. Iespējams, ka šo prasmju attīstīšanai tev motivāciju (pamudinājumu) var sniegt vēlme izmēģināt spēkus,  studējot  Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas  studiju programmā „Pārtikas produktu pārstrāde”. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā studijas tiek organizētas, izmantojot uz problēmu balstītas mācīšanās elementus un darba vidē balstītas mācīšanās metodes. Tas nozīmē, ka TEV nebūs jāsēž auditorijās, jākonspektē! TU būsi tas, kurš risinās reālus uzdevumus pārtikas pārstrādes uzņēmumos un eksperimentēs mūsdienīgās laboratorijās.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.