Apgūsti ķīniešu valodu RTA Konfūcija klasē!

Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Konfūcija klasē divus gadus strādāja brīvprātīgā ķīniešu valodas skolotāja Alise (Zhao Qian), kura jau ir atgriezusies Ķīnā. 19. jūnijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā skolotājai tika pasniegti Atzinības raksti no RTA un Rēzeknes pilsētas domes, pateicoties viņai par ieguldīto darbu, kas veikts, profesionāli mācot studentus RTA Konfūcija klasē.

Laika posmā no 2016. gada septembra līdz 2018. gada jūlijam skolotāja Alise palīdzēja studentiem ne tikai iepazīt ķīniešu valodu un kultūru, bet arī motivēja piedalīties dažādos konkursos, kuros bija iespēja pārbaudīt un pilnveidot savas iegūtās zināšanas.

Interesenti, kuri mācījās Konfūcija klasē, ir sasnieguši ļoti labus rezultātus ķīniešu valodas apguvē. Viens no tiem – Ēriks Kasparenoks – šī gada aprīlī Latvijas Universitātē notiekošajā ķīniešu valodas un runas konkursā „Ķīniešu valodas tilts” piedalījās jau trešo reizi pēc kārtas un arī šogad izcīnīja 1.vietu, sacenšoties ar dalībniekiem jau augstākās sarežģītības grupā. Ēriks apgūst ķīniešu valodu RTA Konfūcija klasē jau divus ar pusi gadus. 2017. gada jūlijā viņš piedalījās Konfūcija Institūta organizētajā nometnē Ķīnā, kuras laikā apmeklēja Ķīnas pilsētas Guandžou, Fošaņu un Pekinu. Atgriezies no iedvesmojošā ceļojuma, jaunietis decembrī nokārtoja ķīniešu valodas testus „HSK” 4 līmeni un „HSKK” vidējo līmeni.

RTA Konfūcija klasē RTA studenti var apgūt ķīniešu valodu bez maksas. Ja arī Tu vēlies sākt apgūt ķīniešu valodu un izmantot tās iespējas, ko piedāvā Ķīnas Tautas Republika ķīniešu valodas kursu klausītājiem, piesakies kursiem! Jaunu klausītāju uzņemšana (ar un bez priekšzināšanām) notiks septembrī. Pieteikumu var atrast RTA mājaslapas Mūžizglītības centra sadaļā http://www.rta.lv/mic_pieteiksanas_kursiem. Visus interesentus aicinām sekot līdzi informācijai RTA Konfūcijas klases lapā „Ķīniešu valoda Rēzeknē – RTA Konfūcija klase” Facebook vietnē! Uz tikšanos septembrī RTA Konfūcija klasē!

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.