Ciblas Tautas namā apskatāma Kristiānas Manukinas grafikas darbu izstāde „Atmoda”

Sestdiena, 9. jūnijs, 2018
Līdz 15. maijam Ciblas Tautas namā ir skatāma Kristiānas Manukinas grafikas darbu izstāde „Atmoda”.

Pēc Ciblas vidusskolas absolvēšanas Kristiāna iestājās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Izglītības, valodu un dizaina fakultātē, kur studēja profesionālā bakalaura studiju programmā „Interjera dizains”. 2. kursā Kristiāna izmantoja iespēju iesaistīties Erasmus+ programmā un piecus mēnešus studēja zīmēšanu, gleznošanu un skicēšanu Kauņas koledžā. Nu jau Kristiāna ir ieguvusi bakalaura grādu un studē RTA maģistratūrā. Viņa ir izvēlējusies grafiskā dizaina kursu, lai apgūtu ko jaunu.

Izstādē „Atmoda” Kristiāna iekļāvusi tieši maģistrantūras studiju laikā un vairākus bakalaura studiju laikā tapušos darbus. Nosaukums izvēlēts, atspoguļojot ceļu mākslā, – pēc Ludzas Mākslas skolas absolvēšanas iestājusies pauze, bet ar studijām Rēzeknē nākusi radoša atmoda, mākslinieciskie talanti modušies jaunām izpausmēm.

Nākamā gada sākumā Kristiāna iegūs profesionālo maģistra grādu dizainā. Iespējams, mākslas studijas viņa turpinās doktorantūrā. Pašreiz paralēli studijām Kristiāna Manukina ir sākusi dizainera profesionālās gaitas. Viņa ir reģistrējusi savu uzņēmējdarbību, sadarbojas arī ar vairākiem uzņēmumiem, veido interjera projektus, rasējumus mēbelēm, plakātus un afišas un daudz ko citu.

Materiāls sagatavots pēc Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistes Ērikas Bondarenko raksta Ciblas novada mājaslapā www.ciblasnovads.lv

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.