Labāko bakalaura un maģistra darbu konkurss “ZIBIT 2018”

Ceturtdiena, 7. jūnijs, 2018
AS “Exigen Services Latvia” un AS “Accenture Latvia” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina konkursu “ZIBIT 2018” noslēguma darbu stipendiju piešķiršanai ar mērķi materiāli atbalstīt un novērtēt Latvijas augstākās izglītības iestāžu datorikas studentus un veicināt datorikas nozares studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Stipendiju konkursam pretendentus var izvirzīt jebkura Latvijā akreditēta augstākās izglītības iestāde, kurā tiek sagatavoti datorikas un informācjas tehnoloģiju nozares studenti. Katra izglītības iestāde konkursam var izvirzīt 1, 2 vai 3 bakalaura darbu autorus un 1, 2 vai 3 maģistra darbu autorus, kuri 2017./2018. studiju gadā izstrādājuši un aizstāvējuši interesantākos un inovatīvākos noslēguma darbus datorikas un informācijas tehnoloģiju nozarē.

Lai pieteiktu noslēguma darbu autorus konkursam, izglītības iestādes pārstāvim  jāaugšupielādē izvirzītie darbi (.pdf formātā) kopā ar vismaz vienu recenziju par katru darbu, un jāaizpilda dati par pretendentiem un darbu vadītājiem RTU Attīstības fonda mājaslapas sadaļā „ZIBIT 2018” noslēguma darbu stipendiju konkurss”  līdz 2018. gada 15. jūnijam (ieskaitot).

Sešu labāko noslēguma darbu vadītāji saņems balvas EUR 500 apmērā. Kopējais stipendiju un balvu fonds ir EUR 7600.

Jautājumu gadījumā varat sazināties ar Santu Jākobsoni (santa.jakobsone@rtu.lv, 27008804).

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.