Orientēšanās sacensībās „Kroka 2018” uzvarēja komanda „SK SPĀKS”

Ceturtdiena, 17. maijs, 2018
16.maijā norisinājās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Studējošo padomes (SP) rīkotās orientēšanās sacensības „Kroka 2018”, kurās piedalījās piecas komandas – „Ceļotāji”, „Fortuna RA”, „SK SPĀKS”, „Viva la sesija” un „Alus-sula”.

Studentiem bija jāatrod septiņi dažādi kontrolpunkti, kas tika izvietoti zināmās Rēzeknes pilsētas vietās. Katrā kontrolpunktā komandu dalībniekiem vajadzēja atrisināt gan vieglākas, gan grūtākas pakāpes uzdevumus. Šoreiz uzdevumus veidoja ne tikai SP biedri, bet arī sponsori, kā, piemēram „Fresh” un „SK SPĀKS”. Dalībniekiem vajadzēja pārbaudīt savas zināšanas latgaliešu valodā, vēsturē, kā arī veikt dažādus veiklības uzdevumus.

1.vietu sacensībās ieguva komanda „SK SPĀKS” (Kalvis Skudrovs, Aleksandrs Novikovs, Dairis Rubulis un Agnija Pujate), ar lielu pārsvaru aiz sevis atstājot Valsts robežsardzes koledžas komandu „Viva la sesija” (Evija Borise, Marija Mihailova, Rihards Rižovs, Artis Gorodničijs). 3.vietu izcīnīja „Ceļotāji” (Jānis Pudžs, Agita Stolere, Aigars Abrickis, Banga Pudža), 4. vietu ieguva „Fortuna RA”, bet 5.vietā ierindojās komanda ar nosaukumu „Alus-sula”.

Vēlāk tika uzklausītas atsauksmes no komandu dalībniekiem, lai uzzinātu, kas viņiem patika sacensībās, un noskaidrotu, kas tajās būtu jāuzlabo. Viennozīmīgi studenti ir PAR sportiskām aktivitātēm!

RTA SP izsaka pateicību kuplajam sponsoru pulkam – „Fresh”, „Jagermeister”, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai, biedrībai „EDEDE”, ūdens tūrisma attīstības centram „Bāka”, sporta klubam „SPĀKS”, „LaserTag”, kafejnīcai „Putni”.

Ceram uz sadarbību un atsaucību, lai „Kroka 2019” būtu vēl aizraujošāka!

Sandra Ceriņa,

SP Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja

 

Foto no SP arhīvaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.