Aicinām skolēnus piedalīties radošā konkursā-eksperimentā „Dod iespēju „Kotiņu” pērļu grūbām sevi pierādīt!”

Ceturtdiena, 10. Maijs
Šogad vēlamies uzrunāt Jūsu skolas skolēnus piedalīties aizraujošā aktivitātē – konkursā-eksperimentā „Dod iespēju „Kotiņu” pērļu grūbām sevi pierādīt!”, kas tiek rīkots, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai sadarbojoties ar z/s „Kotiņi”.

Lētās, garšīgās un vienmēr pieejamās pērļu grūbas daudziem Latvijas iedzīvotājiem vēl joprojām maldīgi saistās tikai ar senlatviešu tradicionālo grūbu grūdeni vai skolas ēdnīcu ēdienkartes sortimenta klasiku – zilganpelēko grūbu piena zupu. Savukārt sabiedriskās ēdināšanas iestādēs vēl bija iespēja nobaudīt rasoļņiku, kura sastāvā bija grūbas.

Ir pienācis laiks z/s „Kotiņu” pērļu grūbas skatīt jaunā veidolā! Lai mainītu Jūsu priekšstatus par pērļu grūbām, aicinām piedalīties radošā konkursā-eksperimentā, kas palīdzēs atklāt to, cik daudzveidīgi izmantojamas var būt pērļu grūbas.

Aicinām skolēnus piedalīties aizraujošā aktivitātē – konkursā-eksperimentā „Dod iespēju „Kotiņu” pērļu grūbām sevi pierādīt!”, kas tiek rīkots, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai sadarbojoties ar z/s „Kotiņi”.

DALĪBNIEKI: 7. – 12. klases skolēni (komandā jābūt līdz 5 cilvēkiem).

PIETEIKŠANĀS: līdz 30. maijam uz e-pastu: san@rta.lv jāiesūta pieteikums konkursam-eksperimentam, kurā jānorāda:

  • komandas dalībnieku vārdi un uzvārdi; skolotāja-konsultanta vārds, uzvārds, kā arī kontakttālrunis;
  • recepte, kādu ēdienu pagatavosiet no pērļu grūbām un prezentēsiet konkursa noslēgumā.

SVARĪGI ATCERĒTIES:

  • varat ļaut vaļu fantāzijai, lai izdomātu, kādu ēdienu gatavosiet no pērļu grūbām (salāti, deserts u.tml.), vienīgais noteikums – tā NEDRĪKST būt zupa!!!
  • Produkciju eksperimentiem – z/s „Kotiņi” pērļu grūbas – no 3. līdz 7. septembrim varēsiet saņemt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Sabiedrisko attiecību nodaļā (iepriekš pabrīdinot par ierašanos). (Par pārējām ēdiena sastāvdaļām atbildīga pati komanda.)
  • Līdz 21. septembrim uz e-pastu: san@rta.lv jāiesūta ēdiena recepte, kas jāpapildina ar foto un/ vai video, kurā atainots ēdiena, kura galvenā sastāvdaļa ir pērļu grūbas, pagatavošanas process. Iesūtītos darbus izvērtēs kompetenta žūrija, nosakot labākās komandas, kas piedalīsies konkursa finālā.
  • Pasākumā „Zinātnieku nakts 2018”, kas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks 28. septembrī, satiksies komandas, kuru radītos ēdienus žūrija būs atzinusi par vislabākajiem. Sagatavotais ēdiens šajā dienā būs jānogādā uz Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un pasākuma laikā jāprezentē žūrijai.
  • Konkursa-eksperimenta uzvarētājiem sadarbības partneris z/s „Kotiņi” sagādās vērtīgas balvas.

* Konkurss-eksperiments „Dod iespēju „Kotiņu” pērļu grūbām sevi pierādīt!” tiek rīkots projekta “Nodarbinātības kompetenču uzlabošana pārdošanas laboratorijās/ SalesLabs” Nr. LLI-184. ietvaros. Projekts tiek īstenots ar Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmas 2014-2020 atbalstu, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā. Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu