Rēzeknes Augstskolā notika Studējošo padomes vēlēšanas

Pirmdiena, 12. oktobris, 2015
6. oktobrī Rēzeknes Augstskolā (RA) notika Studējošo padomes (SP) vēlēšanas. Klātesošos uzrunāja pašreizējais Studējošo padomes vadītājs Kaspars Vanags, kurš sēdes laikā apsveica RA Rozi un Bruņinieku ar viņiem piešķirtajiem tituliem un novēlēja, lai veicas augstskolas vārda popularizēšanā. Kaspars arī pateicās visiem tiem studentiem, kuri veltīja savu laiku, lai palīdzētu sagatavot RA pasākumus.

Uz Studējošo padomes vadītāja amatu kandidēja Ervīns Zujevs, kurš ir RA 2. kursa students un IVDF studē par tulku. Kandidāts savā runā aktualizēja problēmas, par kurām nepieciešams runāt un kuras vajadzētu novērst, akcentējot savstarpējās komunikācijas trūkumu, minimālo Studējošo padomes budžetu, dienesta viesnīcas jautājumus.

Studējošo padomes pārstāvji Ervīnu Zujevu vadītāja amatā neievēlēja, „PAR” bija 9 balsis, bet 11 balsis – „PRET”.

Notika RA SP pārējo amatu sadalīšana. Kopumā bija nepieciešams sadalīt 8 amatus, neskaitot vadītāja lomu.

Rezultāti ir šādi:

  • RA SP vadītāja vietniece: Sintija Kaļva
  • Akadēmiskā un zinātnes virziena vadītājs: Valērijs Šilovs
  • Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja: Sintija Kaļva
  • Studentu mobilitātes virziena vadītāja: Zane Grāvīte
  • Finanšu virziena vadītāja: Laimdota Krēsliņa
  • Kultūras un sporta virziena vadītājs: Rihards Aleksandrovičs

Studējošo padome, domājot perspektīvā, ir apstiprinājusi arī jaunu amatu, kas šobrīd ir „Rēzeknes Augstskolas Studējošo padomes vadītāja vietnieks stratēģiskās plānošanas un attīstības jautājumos”. Par šī amata izpildītāju tika ievēlēts Lauris Aglenieks.

Tā kā RA SP vēlēšanu procesā netika ievēlēts vadītājs, 20. oktobrī plkst. 17.20 IF, 308.kabinetā tiks veiktas atkārtotas vēlēšanas, kuru laikā tiks apstiprināts jaunais RA SP vadītājs un protokolists.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.