RTA aizvadīta Informācijas diena

Pirmdiena, 9. aprīlis, 2018
6. aprīlī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notika ikgadējais Informācijas dienas pasākums. Jaunieši šajā dienā ceļu bija mērojuši gan no Rēzeknes un arī citām Latgales vietām, piemēram, Atašienes, Dricāniem, Dagdas, gan arī no Cēsīm un Rīgas, lai labāk uzzinātu par studiju iespējām RTA un paši savām acīm redzētu modernās un mājīgās telpas.

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studenti pasākuma laikā iepazīstināja ar akadēmiju, pastāstot par studiju iespējām, valsts finansētajām budžeta vietām, uzņemšanas nosacījumiem, dienesta viesnīcu, studiju un prakses iespējām ārzemēs, kā arī RTA studentu ikdienas gaitām.

Skolēniem bija iespēja aprunāties ar studentiem un mācībspēkiem, kuri sniedza informāciju par akadēmiju, kā arī atbildēja uz jauniešu interesējošajiem jautājumiem. Paralēli daudzi izmantoja iespēju apskatīt Inženieru fakultātē esošās laboratorijas. Notika arī dažādas interaktīvas nodarbības, jaunieši fotografējās īpašā fotostūrī, piedalījās dažādos konkursos un laimēja balvas.

Vairāk fotogrāfijas var apskatīt šeit

 RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

M.Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.