Notiks RTU un CERN kopīgi organizētais intensīvās apmācības kurss CERN „Spring campus”

Trešdiena, 4. aprīlis, 2018
No 23. līdz 26. aprīlim Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks Eiropas Kodolpētījumu organizācijas (European Organization for Nuclear Research – CERN) rīkots intensīvās apmācības kurss „Spring Campus”, kura tematika saistīta ar informācijas tehnoloģijas un skaitļošanas jomu. Pasākumā, kas notiks jau piekto reizi, aicināti piedalīties pēdējo kursu bakalaura un maģistrantūras līmeņa studenti, kuri apgūst datorzinātnes vai ar tām saistītas jomas.

Pasākuma pamatprogramma sastāv no sesijām angļu valodā, kuru kopējais ilgums ir 25 stundas. Programmas zinātniskajā saturā iekļauti šādi temati: informācijas tehnoloģijas, drošība, komandas darbs, projekta vadība, zinātne un sabiedrība, režģiskā un privātā mākoņskaitļošana.

Tāpat programmā iekļauti divi sociālās ievirzes pasākumi, kuros studenti varēs uzzināt vairāk informācijas par CERN un gūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Pasākuma noslēgumā studenti, kuri sekmīgi būs piedalījušies sesijās, saņems sertifikātus (ar norādītu paveiktā darba apjomu, kas izteikts ar Eiropas Kredītu pārneses sistēmas (ECTS) kredītpunktiem).

Vairāk informācijas par pasākumu un pieteikšanās tam: https://indico.cern.ch/event/671305/page/11677-cern-spring-campus

Tā kā dalībnieku skaits ir ierobežots, lūgums studentiem savlaicīgi pieteikt dalību CERN „Spring campus”.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.