Interaktīvs seminārs jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem “Viņpus izrāviena”

Ceturtdiena, 29. marts, 2018
5. aprīlī Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē notiks interaktīvs seminārs par biznesa uzsākšanu un attīstību “Viņpus izrāviena”, ko vadīs uzņēmēja, pasniedzēja un biznesa trenere Tatjana Boguševiča. Semināra laikā ikviens interesents varēs uzzināt, kā radīt labu biznesa ideju, celt savas produkcijas konkurētspēju un veicināt uzņēmējdarbības attīstību.

Semināra vadītāja Tatjana Boguševiča ir pārliecināta, ka, pateicoties sociālajiem tīkliem un viedtālruņiem, sākt un attīstīt savu biznesu vēl nekad nav bijis tik viegli un aizraujoši. “Sākuma kapitālam vairs nav lielas nozīmes. Visu izšķir vēlme un zināšanas,” atzīst T.Boguševiča. Seminārā piedalās arī pasniedzējs  Artūrs Geisari.

Seminārs ir domāts ikvienam, kurš plāno uzsākt savu uzņēmējdarbību vai dibinājis savu uzņēmumu pēdējo piecu gadu laikā. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja saprast, no kādiem elementiem sastāv veiksme biznesā un kas ir nepieciešams sapņa realizēšanai un panākumu gūšanai.


Pieteikšanās: līdz 2.aprīlim, reģistrējoties https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmU6JZaI1SAABWf1Pbq9vKkePo79LauMQcP233qiDX2IQsBw/viewform
Norises vieta: Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē
Laiks: plkst.10.00 – 15.30
Organizē: Europe Direct informācijas centrs Austrumlatgalē. Programma pieejama: www.rezeknesnovads.lv

***

Tatjana Boguševiča dibināja savu pirmo uzņēmumu Latvijā 24 gadu vecumā, astoņu gadu laikā izgājusi pilnu biznesa attīstības ciklu, izveidojot veselu nozari un pārdodot savu uzņēmumu kā lielāko savā jomā. Tatjanai ir doktora grāds politikas zinātnē. Viņa pasniedz divās universitātēs un attīsta savu jaunu starptautisko uzņēmumu. Kā biznesa trenere Tatjana ir palīdzējusi izveidot Latvijā vairāk nekā 30 jaunus uzņēmumus.

Artūrs Geisari  ir uzņēmuma Monify dibinātājs un izpilddirektors. Monify ir pēdējais Artūra start-up uzņēmums kurš 7 mēnešu laikā ir izaudzis līdz 3 miljonu kredīta portfelim, 4 darbības valstīm un 19 darbiniekiem. Artūram ir 10 gadu pieredze biznesa plānu rakstīšanā, 5 gadi banku kredītu un investīciju finanšu piesaisē.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.