Norisināsies Latvijas IKT profesionāļu dienas pasākumi

Pirmdiena, 19. marts, 2018
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas augstskolām un IKT nozares uzņēmumiem “Digitālās nedēļas” ietvaros organizē Latvijas IKT profesionāļu dienai veltītu konferenci un citus pasākumus nozares profesionāļiem un jaunajiem talantiem.

Latvijas IKT profesionāļu dienas konference norisināsies 22. martā LU un Microsoft inovāciju centrā, kur pieredzējuši IKT eksperti, uzņēmēji, mācībspēki un studenti apspriedīs aktualitātes kvantu datoru jomā, datu vizualizācijā, kiberdrošībā, mašīnmācīšanās un citās jomās.  Pasākuma ietvaros labākajiem studentiem LU Matemātikas un informātikas institūts un LU Datorikas fakultāte pasniegs lēdijas Adas Lavleisas un Čārlza Bebidža balvas. Paneļdiskusijas “IKT nozare – jaunas karjeras iespējas visiem” dalībnieki diskutēs par starpdisciplinaritāti saistībā ar IKT nozari, jaunajām profesijām un speciālistu piesaisti IKT.

Piedaloties radošajās darbnīcās, kas norisināsies Rīgā, Liepājā un Jelgavā no 19. līdz 23. martam, interesenti varēs praktiski izmēģināt un apgūt jaunākās tehnoloģijas. Darbnīcās būs iespējams plašāk uzzināt par virtuālas realitātes tehnoloģijas pielietojumu, Arduino platformas programmēšanas pamatiem, mākslīgā intelekta attīstību. Būs iespējams noskaidrot, kas jāzina programmētājiem, lai labāk iekļautos darba tirgū, jaunās datu aizsardzības regulas praktiskos aspektus, kādas digitālās prasmes būs nepieciešamas nākotnes digitālajam darbam un daudz ko citu. 

Plašāka informācija par konferences programmu un citiem pasākumiem pieejama šeit.

Latvijas IKT profesionāļu dienu organizē LIKTA  sadarbībā ar Latvijas Universitātes Datorikas fakultāti, Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūtu, Liepājas Universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, Rīgas Tehnisko universitāti, Transporta un sakaru institūtu, pasākuma partneri ir IKT uzņēmumi ABC SoftwareAccenture LatviaAutenticaDatorzinību centrsExigen Services LatviaMicrosoft Latvia, informatīvais partneris Go Beyond un atbalsta – Latvijas IT klasteris.

Lūdzam reģistrēties dalībai konferencē līdz 20.martam šeit.

Nenokavējiet! Dalība pasākumos ir bez maksas, dalībnieku skaits – ierobežots.

Latvijas IKT profesionāļu diena organizēta projekta “Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšana" ietvaros (projekta Nr. 3.2.1.1/16/A/004) ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.