Noslēdzies atklātais RTA turnīrs telpu futbolā

Sestdiena, 17. Marts
13.martā noslēdzās atklātais Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) turnīrs telpu futbolā. Turnīrā kopumā piedalījās 6 komandas. Pēc savstarpējo spēļu rezultātiem tika noskaidrotas četras komandas, kas turpināja cīņu par godalgotām vietām.

Visspraigākā cīņa par uzvaru notika spēlē par 3.vietu. Spēlē par 3. vietu tikās RTA1 un KEDA komandas. Spēles pamatlaiks beidzās neizšķirti - 7:7. Papildlaikā vārti netika gūti, tādēļ uzvarētāji tika noskaidroti pēcspēles soda sitienos. Šajā nervu pārbaudījumā precīzāki bija RTA1 komandas spēlētāji, kas izcīnīja 3. vietu turnīrā.

 Finālspēlē tikās RTA2 un Veterāni 94 komandas. Spēlē par pirmo vietu Veterānu komanda izrādīja izteiktu pārsvaru un izcīnīja pārliecinošu  uzvaru pamatlaikā. Veterānu 94 komandā spēlēja: Rihards Aleksandrovičs, Uģis Kļaviņš, Edgars Vjalkins, Kalvis Pekšs, Ingars Kurmis un Kaspars Pudniks.

 Šobrīd turpinās arī RTA volejbola turnīrs, kur uzvarētāji tiks noskaidroti  marta beigās.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu