Esi uzsācis uzņēmējdarbību? Piesakies dalībai biznesa inkubatorā!

Otrdiena, 13. marts, 2018
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoros līdz šā gada 19. martam notiek pieteikumu pieņemšana jaundibinātu uzņēmumu inkubācijas atbalstam. Būtiskākais atbalsts jaunajiem uzņēmējiem ir biznesa uzsākšanai nepieciešamā vide, konsultācijas, apmācības un pasākumi, mentoru atbalsts, pakalpojumu līdzfinansējums 50% apmērā, piemēram, zīmola, mājaslapas izstrādei, prototipa izgatavošanai, telpu nomai u.c., kā arī granti specifiskiem pakalpojumiem un iekārtu iegādei.

Biznesa inkubatorā uz inkubācijas atbalstu var pretendēt uzņēmumi, kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Komersantu uzņemšana Rēzeknes biznesa inkubatorā šogad notiks pavasarī un rudenī, kad plānots uzņemt attiecīgi 7 un 5 jaunos uzņēmumus.

Lai kvalitatīvi sagatavotu pieteikumu dalībai biznesa inkubatorā, potenciālie dalībnieki aicināti izmantot individuālās konsultācijas par pieteikšanos dalībai Rēzeknes biznesa inkubatorā un LIAA pieejamo atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai. Pieteikties var e-pastā Rezekne@liaa.gov.lv vai pa tālruni 62401095.

Par biznesa inkubatoru

Rēzeknes biznesa inkubators ir viens no 15 LIAA 2016. gadā izveidotajiem biznesa inkubatoriem. Rēzeknes biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami biznesa ideju autoriem un jaunajiem komersantiem 11 pašvaldību administratīvajā teritorijā Ziemeļaustrumlatgalē, tajā skaitā Balvu, Viļakas, Rugāju un Baltinavas novados.

2017.gadā noslēgti vairāk nekā 40 līgumi par pirmsinkubācijas un inkubācijas pakalpojumu saņemšanu. Biznesa ideju autori uzņēmējdarbības attīstību plāno kokapstrādes, ādas apstrādes, dizaina un IT, auto remonta un citu pakalpojumu jomā, savukārt uzņēmumi, kuri jau veiksmīgi uzsākusi saimniecisko darbību, pārstāv tekstilizstrādājumu ražošanas, kokapstrādes, IT, sabiedriskās ēdināšanas, medicīnas pakalpojumu un citas nozares.

Inkubatorā var iestāties gan fiziskas personas ar biznesa ideju, gan jau esoši komersanti (IK, KS, PS, SIA, AS), kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Tomēr jāņem vērā, ka biznesa inkubatoru programmā netiek atbalstītas šādas nozares: zvejniecība un akvakultūra, lauksaimniecības produktu primārā ražošana, tirdzniecība, finanšu starpniecība, komercpakalpojumi, azartspēles. Pirmsinkubācijā pretendentu pieteikšanās notiek pastāvīgi.

Informācija par pieteikšanās kārtību inkubatorā un cita saistoša informācija ir publicēta LIAA mājaslapā sadaļā “Biznesa inkubatori” šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori.

 

Kontaktinformācija:

LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora
projektu vadītāja Evija Piebalga
Baznīcas iela 19, Rēzekne, LV-4601

tālrunis: +371 62401095

e-pasta adrese Rezekne@liaa.gov.lvRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.