Deju kopa "Dziga" ar augstāko pakāpi dosies uz XVI Deju svētkiem Rīgā

Trešdiena, 7. Marts
3.martā, Rēzeknes Kultūras namā norisinājās Rēzeknes deju apriņķa deju kolektīvu skate, kurā piedalījās 22 kolektīvi no Rēzeknes un Viļānu novadiem. Viens no tiem arī mūsu, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas deju kolektīvs "Dziga". Skatē tika izdejotas divas dejas – “Pērkondēli” un “Cīruliti,mazputniņi”.

Žūrijas sastāvā bija Zanda Mūrniece, Jānis Purviņš, Agris Daņiļevičs, Jānis Ērglis, Taiga Ludborža, Gunta Skuja un Agris Veismanis. Šai svarīgajā skatē izšķīrās, vai "Dziga" šajā vasarā varēs piedalīties Dziesmu un deju svētkos Rīgā.

Tika ieguldīts liels darbs un enerģija, kas vainagojās ar panākumiem, un žūrija "Dzigas" sniegumu novērtēja ar augstāko pakāpi un 56,8 punktiem, kas ir otrais labākais vērtējums B grupā Latgales reģionā.

Lielu paldies "Dzigas" jaunieši un vadītāja Inga Drele, vēlas teikt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai un Rēzeknes pilsētas pašvaldības aģentūras “Rēzeknes kultūras un tūrisma centram” par sniegto atbalstu dažādos koncertos un pasākumos.

Taču jau šo sestdien,10.martā, Rēzeknes Kultūras namā visi tiek laipni aicināti uz "Dzigas" draugu koncertu ‘’Dejot ir laime’’ plkst. 17.00, kurā piedalīsies arī draugi no Viļāniem, Rēzeknes, Lūznavas un Rīgas.

 Elīna Zujāne,

RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studenteRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu